لینك تماس صوتی و تصویری تلگرام ویروس است؟

لینك تماس صوتی و تصویری تلگرام ویروس است؟ دیجیتالر: یك لینك در گروه های تلگرامی انتشار یافته كه كاربران را به دانلود سرویس تماس صوتی و تصویری تلگرام دعوت می كند؛ ظاهرا این لینك ویروس بوده و به كاربران سفارش می گردد برروی آن كلیك نكرده و به روزرسانی ها و قابلیت های تلگرام را تنها از ماركت های معتبر و یا وب سایت این شركت دانلود كنند.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، طی ساعات گذشته در گروه های تلگرامی یك لینك در حال انتشار می باشد كه كاربران را به دانلود سرویس تماس صوتی و تصویری تلگرام دعوت می كند. در مطالب انتشار یافته آمده است: «سرویس تماس صوتی و تصویری تلگرام انتشار یافت، برای دانلود به لینك زیر رجوع كنید. »

در پی انتشار این موضوع، اخبار دیگری از آلوده بودن این لینك انتشار یافته در خصوص اینكه در صورت كلیك برروی آن، سیستم شما آلوده شده و این لینك برای سایر افراد در دفترچه تلفن شما ارسال می گردد. البته هنوز از مراجع رسمی و یا وب سایت تلگرام خبری در خصوص سالم بودن لینك و یا صحیح بودن اخبار مربوط به آلوده بودن آن منتشر نشده است.

به گفته كارشناسان در لینك منتشرشده، اسم تلگرام به صورت كامل telegram نوشته نشده و آلوده بودن این لینك صحت دارد. همینطور از آنجایی كه اخبار مربوط به تغییرات تلگرام همواره به صورت رسمی توسط این شركت و یا كانال تلگرامی پاول دوروف - موسس تلگرام- اطلاع رسانی می شود، به كاربران اخطار داده شده به لینك هایی غیر از مراجع رسمی اعتماد نكنند.
1396/11/10
16:42:46
5.0 / 5
4717
تگهای خبر: سرویس , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات