حمله تبلیغاتی به وزارت ارتباطات و فناوری

حمله تبلیغاتی به وزارت ارتباطات و فناوری به گزارش دیجیتالر در آخرین روزهای هفته، دلواپسان حمله تبلیغاتی به یكی از چهره های مطرح برای وزارت ارتباطات و فناوری را افزایش دادند.


اوج این جنگ روانی علیه محمد جواد آذر جهرمی(معاون فعلی وزارت ارتباطات و مدیر عامل شركت زیرساخت) توئیتی بود كه الیاس نادران مشاور ارشد كاندیدای اصولگرایان منتشر كرد و در آن مدعی شد كه جهرمی، چون قبلا معاونت فنی و حوزه شنود وزارت اطلاعات را عهده دار بوده نباید تصدی وزارت فناوری را در دست بگیرد
 
اولین پاسخ به این حملات تبلیغاتی در صفحه منسوب به محمد جواد جهرمی منتشر شد كه در آن آمده است: "مهندس بودم و هستم،در دفاع از حقوق مردم در هر لباسی. اگر روزی در مجموعه ای بودم برای مردم تلاش كردم نه علیه آنها".
 
در این حال سایت های اصلاح طلب و اعتدال گرا مثل عصر ایران، انصاف نیوز و شفقنا به انتشار یادداشت هایی به دفاع از عملكرد جهرمی پرداختند. سایت انصاف نیوز در این باره نوشت: آنچه طی سال های اخیر انتصاب وی به عنوان مدیرعامل شركت ارتباطات زیرساخت دیده شده است، مقاومت جهرمی در مقابل رفتارهای سلیقه ای در مورد فیلترینگ بوده است كه حتی چند بار به احضار قضایی نیز ختم شده است‌. در این یادداشت با نقد ادعاهایی كه این مدیر فناوری را دهه شصتی می خوانند تاكید شده است كه حضور امثال جهرمی در كابینه نشانه ای از جوانگرایی در دولت و تحقق یكی از وعده های رئیس جمهور است.
 
در بخش دیگری از پاسخ این سایت اصلاح طلب آمده است: فعالان بخش از عملكرد وی رضایت داشته و اقدامات او در توسعه اینترنت در كشور را بی سابقه می دانند. حمایت بی چون و چرا از استارت آپ ها و همچنین بخش های كارآفرین زبانزد است. مورد  آخر دفاع جانانه از فیلتر نشدن فین تك ها بوده است.
1396/05/13
18:34:26
5.0 / 5
4713
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات