انتشار به روزرسانی بهاره ویندوز ۱۰ به تعویق افتاد

انتشار به روزرسانی بهاره ویندوز ۱۰ به تعویق افتاد دیجیتالر: طبق گزارش های انتشار یافته، انتشار به روزرسانی نسخه بهاره ویندوز ۱۰ مایكروسافت تحت تاثیر كشف یك حفره امنیتی به تعویق افتاده است.به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت تك كرانچ، از آنجایی كه شركت مایكروسافت هیچ وقت برای عرضه به روزرسانی و نسخه های جدید محصولات و سرویس های خود تاریخ و روز دقیقی را مشخص و اعلام نمی كرد، مشكلی از این جهت برای كار كردن روی نسخه بهاره به روز رسانی ویندوز ۱۰ نخواهد داشت.

گمانه زنی ها از آن حكایت می كند كه بعد از آنكه این غول تكنولوژی آمریكایی یك باگ و مشكل احیانا امنیتی را در این نسخه كشف كرد، تصمیم گرفت كه انتشار آن را فعلا به عقب بیندازد تا سر فرصت روی مرتفع ساختن آن كار كند.

بسیاری از تحلیلگران بر این باورند كه این مشكل تنها یك باگ معمولی نبوده بلكه به احتمال زیاد شامل یك حفره امنیتی بوده كه باعث شد مایكروسافت انتشار نسخه بهاره به رورسانی ویندوز ۱۰ خویش را به تعویق و تاخیر بیندازد.

این در حالیست كه خیلی از كاربران ویندوز ۱۰ در انتظار عرضه زودهنگام این نسخه جدید بودند و حالا با انتشار این خبر، اندكی ناخشنود شده اند. البته باید بدانند كه مایكروسافت به خاطر افزایش ضریب ایمنی و حفاظت از اطلاعات كاربرانش این كار را انجام داده، ازاین رو قابل اقدام این شركت قابل تقدیر است.

برآورد می گردد این به روزرسانی تا پیش از كنفرانس مخصوص توسعه دهندگان مایكروسافت تحت عنوان بیلد، در اختیار عموم كاربران ویندوز ۱۰ قرار گیرد.
1397/01/25
14:10:14
5.0 / 5
5122
تگهای خبر: كاربر , مایكروسافت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات