وضعیت بازی های آنلاین در یك ماه اخیر

وضعیت بازی های آنلاین در یك ماه اخیر دیجیتالر: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات آماری از وضعیت شرایط بازی های آنلاین ارائه داد و استقرار سرورهای شركت های تولیدكننده بازی را به پس از نتیجه گیری از مذاكرات موكول نمود.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام خود، با اشاره به آخرین وضعیت بهبود شرایط بازی های آنلاین در یك ماه اخیر، نوشت: میزان پینگ در سه مقطع زمانی اندازه گیری شده و میزان بهبود مشخص است.
وی در ادامه به وعده های قبلی خود درباره مذاكره با شركت ها برای استقرار سرور در ایران اشاره و اظهار كرد: مذاكرات با شركت های تولیدكننده برای استقرار سرورها در ایران در جریان است و نتایج متعاقبا اعلام خواهد شد.وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین خاطرنشان كرد: ممكن است سرویس دهنده شما این زمان را به دلیل كیفیت شبكه خودش ارائه نكند. می توانید در زمان خرید سرویس به این مشخصه توجه كنید. از شركت های ارائه كننده خدمات خواسته ایم بسته ویژه ای برای بازیها در نظر بگیرند و ارائه كنند.
وی همچنین افزوده است: محتوای این بازی ها توسط وزارت ارتباطات مورد بررسی قرار نگرفته و صرفاً اسامی بازی ها بر اساس بیشترین میزان مصرف كاربران و اقبال آن ها در بین كاربران ایرانی لحاظ شده است.
به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، وزیر ارتباطات در یك ماه اخیر توجه ویژه ای به بازی های رایانه ای و آنلاین نشان داده و از طریق صفحه اینستاگرام خود با گیمرها ارتباط برقرار كرده و وعده بهبود شرایط در این بازی ها را داده است.


 

1396/07/11
13:01:22
5.0 / 5
5806
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات