بسته های مجانی و ویژه اینترنت ۴G ایرانسل در جام جهانی

بسته های مجانی و ویژه اینترنت ۴G ایرانسل در جام جهانی دیجیتالر: ایرانسل بسته های مجانی و ویژه اینترنت ۴G برای جام جهانی در روسیه معرفی نمود.به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام ایرانسل، این اپراتور بسته های مجانی و ویژه اینترنت ۴G را برای مشتركانی كه در روزهای جام جهانی فوتبال به روسیه سفر می كنند، در نظر گرفته است.
در فاصله ۲۰ خرداد تا ۲۹ تیرماه جاری ایرانسلی هایی كه به روسیه سفر می كنند می توانند با شماره گیری كد #۸*۱۱۱۱* یا رجوع به نرم افزار كاربردی «ایرانسل من» از بسته ویژه روزانه ۱۰ مگابایت اینترنت مجانی ویژه جام جهانی ۲۰۱۸ بهرمند شوند.

علاوه براین ایرانسل این امكان را برای مشتركان خود فراهم نموده است كه از بسته های اینترنت رومینگ مجانی یا هفتگی با قیمت های مقرون به صرفه در شبكه اپراتورهای MTS و Tele۲ استفاده كنند.

مشتركان ایرانسل برای دسترسی به پیشنهاد ویژه ۱۰ مگابایت اینترنت مجانی علاوه بر شماره گیری كد دستوری یادشده می توانند با رجوع به قسمت «پیشنهادهای شخصی شما» در نرم افزار كاربردی «ایرانسل من» هم این بسته را به صورت روزانه فعال و از آن استفاده كنند.

بسته های ویژه یك هفته ای ۱۵۰ تا ۱۰۲۴ مگابایت (یا یك گیگابایت) در نظر گرفته شده مطابق جدول زیر با استفاده از شبكه اپراتورهای یاد شده در اختیار مشتركان ایرانسل است.
مشتركان ایرانسل می توانند علاوه بر شماره گیری كدهای فعال سازی با رجوع به نرم افزار كاربردی «ایرانسل من» هم اقدام به فعال سازی بسته های مدنظر خود كنند.

ایرانسل به مشتركان خود سفارش می كند تا پیش از خروج از كشور، حتما امكان رومینگ سیم كارت خویش را با شماره گیری كد دستوری #۱*۱۱۱۱* فعال كنند. همینطور مشتركان ایرانسل لازم است ابتدا دیتا (Data) و سپس رومینگ دیتا (Data Roaming) را در تنظیمات گوشی هوشمند خود فعال كنند.

مشتركان ایرانسل برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به صفحه رومینگ ایرانسل به این نشانی رجوع كنند.

ایرانسل با همه اپراتورهای روسیه قرارداد عرضه اینترنت ۴G دارد، همینطور تعداد كشورهایی كه ایرانسلی ها می توانند از رومینگ بین الملل ۴G در آن ها استفاده كنند به بیش از ۵۰ كشور رسیده است.
1397/03/27
15:03:20
5.0 / 5
5451
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات