در حاشیه جلسه دولت

وحدت نظر در رابطه با كاهش هزینه اینترنت

وحدت نظر در رابطه با كاهش هزینه اینترنت به گزارش دیجیتالر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات توضیحاتی درباره وضعیت بسته های اینترنتی عرضه كرد و گفت كه وحدت نظری در رابطه با كاهش هزینه ها و خارج شدن از حالت حجمی وجود دارد.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در رابطه با تغییر بسته های اینترنتی اظهار داشت: این مورد و تعرفه های اینترنت یكی از موضوعات ثابتی بوده كه ما از روز اولی كه مشغول به كار شدیم تاكید داشتیم به آن بپردازیم.

وی ادامه داد: طبق وعده ای كه دادیم قرار بود این بسته نهایی و در صد روز اول اجرایی شود كه مباحث كارشناسی آن همچنان با اپراتورها و كمیسیون تنظیم و مقررات مرجع تصویب تعرفه ها است مورد بررسی قرار می گیرد، فكر می كنم در جلسه بعدی كمیسیون ما برای تصمیم نهایی وارد شور شویم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح كرد: با عنایت به اختلاف نظراتی كه وجود دارد، جزئیات آن بعد از تصویب نهایی اعلام خواهد شد. اما اصل بحث این است كه وحدت نظری در رابطه با كاهش هزینه ها و خارج شدن از حالت حجمی وجود دارد.

آذری جهرمی همینطور در مورد موضع گیری های آمریكا علیه سپاه پاسداران اظهار نمود: سپاه هیچ فاصله ای با مردم ندارد. آقای رئیس جمهور هم امروز در فرمایشات خود در جلسه هیئت دولت این مورد را مورد تاكید قرار دادند.

وی تصریح كرد: رویكرد سپاه، بودن در كنار ملت های مسلمان دنیا است چه در عراق، چه در افغانستان، یمن و سوریه و سپاه همواره به یاری مردم مظلوم دنیا پرداخته و طبیعتا این مورد مغضوب دولتمردان آمریكا است و این خیلی چیز پیچیده ای نیست كه آنها از سپاه عصبانی باشند.

آذری جهرمی خاطرنشان كرد: سپاه از دل مردم است و همواره مورد حمایت آنها بوده و مورد حمایت دولت هم قرار دارد و امیدوارم آمریكا این اشتباه را نكند كه نسبت به سپاه گستاخی داشته باشد چون كه این گستاخی از سمت دولت و مردم ایران محكوم است و بدون پاسخ نخواهد بود. 

1396/07/19
21:09:11
5.0 / 5
5839
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات