زمان و مكان نمایشگاه جهانی شهر هوشمند اعلام گردید

زمان و مكان نمایشگاه جهانی شهر هوشمند اعلام گردید دیجیتالر: كنگره جهانی نمایشگاه شهر هوشمند بارسلون  (SCEWC) از رویدادهای بین المللی پیشرو در تولید شهرهای هوشمند در سال ۲۰۱۸ است.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، این نمایشگاه از ۱۳ تا ۱۵ ماه نوامبر در محل برگزاری نمایشگاه Fiera de Barcelona در گرانویو بیش از ۷۰۰ شهر، ۷۰۰ غرفه دار و ۴۰۰ سخنران را در كنار یكدیگر جمع خواهد نمود.
شعار امسال این نمایشگاه با هدف تحول در راهبردهای ساختن كلان شهرها بعنوان بهترین مكان ممكن به منظور زندگی، كار و رشد عرضه شده است.
نمایشگاه SCEWC امسال نسبت به سال قبل بیش از ۲۰ درصد افزایش یافته و از حدود شش ماه پیش مكان مورد نظر برای این رویداد آماده سازی شده است.
مدیر این رویداد اوگو والنتی اظهار داشت: این كنگره كه حدودا از ۱۰ سال پیش تاسیس شده نقش كلیدی در توسعه پایدار و تحول شهرها در سراسر جهان دارد و در واقع شهروندان مركز راهبردهای تغییرات شهری آینده هستند.
SCEWC نشست مشترك شهرها را در تاریخ ۱۲ نوامبر برگزار خواهد نمود و شهرهای آمستردام و نیویورك نسخه های پیشین این رویداد بوده، شهرداران و معاونان شهرداری از شهرهای پیشرو در سراسر جهان مانند آمستردام، میلان، مونترال، نیویورك، پاریس، تورنتو و وین برای بحث در مورد چگونگی رشد مستمر اقتصادهای موثر بر زندگی و توسعه اقتصادی شهرها، اقدامات ابتكاری برای مرتفع ساختن چالش ها و فرصت هایی كه با آن روبرو هستیم، در این نشست حضور خواهند داشت.
موضوعات این نمایشگاه شامل حمل ونقل، شهرهای ایمن، اقتصاد، پایداری، جامعه، داده ها و فناوری است.1397/04/17
13:45:14
5.0 / 5
5032
تگهای خبر: ساخت , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات