معصومه ابتكار:

دولت از فعالیت شركتهای دانش بنیان حمایت می كند

دولت از فعالیت شركتهای دانش بنیان حمایت می كند دیجیتالر: زنجان -معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده اظهار داشت: دولت از فعالیت شركتهای دانش بنیان بخصوص در بخش تولید حمایت می كند.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایرنا، معصومه ابتكار روز دوشنبه در مراسم بهره برداری از شركت اسپیناس اولین واحد تولید كنتورهای هوشمند آب در زنجان اضافه كرد: امروز افت سحطح آبهای زیرزمینی یكی از دغدغه های ملی به شمار می آید و حتی پای آن به استان زنجان هم كه از بارندگی های قابل توجهی برخوردار بود رسیده است.
وی یادآورشد: محصول تولیدی این شركت در وضعیت كنونی كم بارشی، راهبردی و كاربردی است.
ابتكاراظهار داشت: این شركت با اتكا به دانش و فناوری روز جهان فعالیت می كند و حتی صادرات محصول تولیدی هم نقش دارد.
معاون رییس جمهوری درامورزنان و خانواده اظهار داشت: دولت در كنار پشتیبانی از فعالیت های دانش بنیان شرایط را برای بهبود تولید آنان تسهیل می كند.
وی تصریح كرد: به حتم این حمایت به افزایش تولید ملی، اشتغال و بهبود وضعیت اقتصادی كشور كمك می نماید.
ابتكار افزود: چنین واحدهایی در كنار فعالیت دانش بنیان مسایل محیط زیست را با خط تولید پاك رعایت و محصول سبزی را با بهبود روند مصرف آب عرضه می كنند.
معاون رییس جمهوری درامورزنان و خانواده اظهار داشت: فعالیت های دانش بنیان سرمایه انسانی و اجتماعی در یك جا گرد آورده است كه به حتم بهره گیری از چنین ظرفیت هایی زمینه تحولات مهم در كشور را بوجود می آورد.
شركت تولید كننده كنتورهای هوشمند آب در سومین روز از هفته دولت با حضور معصومه ابتكار معاون رییس جمهوری درامورزنان و خانواده به بهره برداری رسید این شركت اولین واحد تولید كننده كنتور هوشمند با فناوری WI و مغناطیسی ایران است.
برای راه اندازی این شركت 30 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده و بناست با فناوری در اختیار سالانه 35 هزار دستگاه كنتور هوشمند تولید نماید.
3001/6085


1397/06/06
13:54:13
5.0 / 5
4836
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات