وزیر ارتباطات: امروز در جهان با محور وقاحت مواجه هستیم

وزیر ارتباطات: امروز در جهان با محور وقاحت مواجه هستیم دیجیتالر: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: در شرایطی قرار داریم كه محور وقاحت در دنیا كه شامل آمریكا، اسرائیل و كشورهای كوچك جنوب خلیج فارس هستند به روشنی سخن از براندازی نظام اسلامی به میان می آورند. در زمانی كه تحریم های شدیدی ضد ایران آغاز می شود، دو روز پیش، از پازل نقشه دوم خود پرده برداری كردند.به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی دوشنبه (2 مهر) در نشست شورای اداری استان اصفهان اضافه كرد: تروریست ها در اهواز مردم بی دفاع را هدف قرار دادند و اثر انگشت محور وقاحت در جهان، كودك كشی است. آنها ابایی از كودك كشی ندارند و این در شرایطی است كه همین كشورها دم از حقوق بشر می زنند. در اهواز كودك چهار ساله ای را به شهادت رساندند كه برای تماشای رژه آمده بود. مگر این كودك و مردمی كه شهید شدند جزو مردم ایران نیستند كه شما خویش را منجی مردم ایران معرفی می كنید؟ مردم ایران بصیر هستند و می دانند ذات پلید شما چیست.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه خاطرنشان كرد: چه كسی القاعده را در افغانستان و داعش را در سوریه تولید كرد؟ مگر آمریكا نبود كه این كارهای خبیثانه را انجام داد؟ گروه های تروریستی روزی به خودتان بازمی گردند، همان گونه كه القاعده امروزه ضد خودتان عملیات انجام می دهد. ایران اسلامی در برابر این تهدیدات مقاوم تر می گردد و این آرزو را كه در ایران جنگ قومیتی به راه بیاندازید، به گور خواهید برد.

آذری جهرمی تصریح كرد: امروز را دولت عزای عمومی اعلام نموده است و بنابراین از مراسم افتتاح در اصفهان خودداری كردیم. از سال قبل با عنایت به درخواست های مسئولان استان شش طرح بزرگ را در استان اصفهان در دستور كار خود قرار دادیم كه نخستین طرح تولید و راه اندازی ۷۹۰ سایت نسل سه و ۵۹۰ سایت نسل چهار تلفن همراه در استان اصفهان است.

وی با اشاره به اینكه "طرح های مخابراتی با ارزش بالغ بر ۴۰۵ میلیارد تومان در استان اصفهان به بهره برداری رسید"، افزود: این عدد در ابتدای دولت یازدهم ۵۰ درصد بود و سرمایه گذاران این طرح ایرانسل و همراه اول هستند.

آذری جهرمی اظهار داشت: طرح دوم ۷۰ كیلومتر و تولید ۷۹ كیلومتر فیبر نوری در سطح استان است. همینطور ۱۷۷ روستای فاقد تلفن خانگی در یك سال قبل تلفن خانگی به راه افتاده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه افزود: پروژه بعدی طرح زیر ساخت های فیبر نوری شهری بوده كه شركت مخابرات ایران عملیات آن را انجام داده است و در ۲۷۰ نقطه از شهر اصفهان خدمات فیبر نوری افتتاح شد.

وی بیان كرد: ورزشگاه نقش جهان امروز به استانداردهای بین المللی مجهز شده است و امروز موفق شدیم فیبر نوری این ورزشگاه را راه اندازی نماییم تا خدمات وای فای مجانی در اختیار خبرنگاران و مردم قرار بگیرد. مجموع این پروژه ۴۰۵ میلیارد تومان هزینه در بر داشته است.

آذری جهرمی در ادامه تصریح كرد: استان اصفهان ظرفیت غنی در توسعه كسب و كار دارد به گونه ای كه برای مثال صنایع دستی این استان بی نظیر هستند. بنابراین خدمات خصوصی صنایع دستی هم باید در اصفهان دایر شود كه در این خصوص بخش خصوصی می تواند كارهای زیادی را انجام دهد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، بیان كرد: ازاین رو باید سرویس ویژه پست صنایع دستی در اصفهان راه اندازی شود و بعنوان نمونه این سرویس پستی در اصفهان تولید شود تا الگویی برای سایر استان ها باشد.

وی اظهار داشت: در مورد دفاتر پیشخوان خدمت در دولت مصوبه داشتیم كه هیچ دستگاه دولتی حق تولید دفاتر پیشخوان ندارد. این دفاتر اشكال مختلفی دارند و دارای فرمول های متعددی هستند.
1397/07/03
14:37:18
5.0 / 5
4494
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات