اجرای آزمایشی قابلیت بوك مارك در نسخه وب اینستاگرام

اجرای آزمایشی قابلیت بوك مارك در نسخه وب اینستاگرام بر مبنای گزارش های انتشار یافته، شبكه اجتماعی اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت جدیدی برای مشاهده پست های بوكمارك شده در نسخه وب است.


به گزارش دیجیتالر به نقل از وب سایت engadget، قابلیت بوك مارك كردن پست ها یا همان افزودن به پست های مورد علاقه و آرشیو كردن آنها، چند ماهی است كه به این شبكه اجتماعی اضافه شده است كه كاربران می توانند با آیكون مربوطه، پست هایی كه در اینستاگرام مشاهده می كنند و می خواهند آنها را نشانه گذاری كرده و در صفحه شخصی خود به صورت آرشیو نگه دارند از این قابلیت بوك مارك استفاده كنند.
البته لازم به ذكر است كه با بوك مارك كردن پست مورد نظر، آن پست save نمی شود و تنها كاربر با این كار می تواند به صفحه مجازی مربوطه به صورت میانبر رفته و آن را باری دیگرمشاهده كند. كه البته با حذف شدن آن پست در صفحه مذكور، كاربران هم دیگر قادر به مشاهده آن نخواهند بود.
هم اكنون گزارش های انتشار یافته حاكی از آن است كه شبكه اجتماعی اینستاگرام می خواهد این قابلیت بوك مارك كردن پست های مورد علاقه كاربران را در نسخه وب آن هم قابل دسترسی و استفاده كند. به گونه ای كاربران بتوانند در نسخه وب اینستاگرام هم تصاویر و مطالبی كه بوك مارك كرده بودند را مشاهده كنند.
این قابلیت هم اكنون تنها در مرحله آزمایشی و برای تعداد محدودی از كاربران قابل اجراست و زمان انتشار عمومی آن هم هنوز اعلام نشده است.


 

1396/08/19
17:57:32
5.0 / 5
5655
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات