صندوق نوآوری و جهاد دانشگاهی صندوق مشترك تاسیس می كنند

صندوق نوآوری و جهاد دانشگاهی صندوق مشترك تاسیس می كنند دیجیتالر: تهران- صندوق نوآوری و شكوفایی و جهاد دانشگاهی كشور با هدف پشتیبانی از شركت های استارت آپی و فناور محور و سرمایه گذاری در طرح های كاربردی، صندوق پژوهش و فناوری مشترك تاسیس می كنند.


به گزارش روز سه شنبه گروه علمی ایرنا از صندوق نوآوری و شكوفایی، نشست مشتركی میان صندوق نوآوری و شكوفایی وجهاد دانشگاهی با هدف كمك به تجاری سازی دستاوردهای فناورمحور مجموعه جهاد دانشگاهی كشور و استفاده از ظرفیت های طرفین برای عرضه خدمات به شركت های استارت آپ و دانش بنیان برگزار گردید.
در این نشست كه با حضور دكتر حمیدرضا طیبی رییس سازمان جهاد دانشگاهی و دكتر بهزاد سلطانی رییس صندوق نوآوری و شكوفایی و جمعی از مدیران در مجتمع شكوفایی شركت های دانش بنیان همراه بود، ضمن بررسی روش های كمك به تجاری سازی دستاوردهای فناوری محور و شركت های زایشی سازمان جهاد دانشگاهی در سراسر كشور، برخی خدمات صندوق نوآوری و شكوفایی همچون سرمایه گذاری، توانمندسازی، لیزینگ و ضمانتنامه ها ارائه شد.
بر اساس این گزارش، در ادامه این نشست مقرر شد با هدف پشتیبانی از شركت های استارت آپی و فناوری محور و سرمایه گذاری در طرح های كاربردی، زمینه تشكیل صندوق پژوهش و فناوری مشترك جهاددانشگاهی و صندوق نوآوری و شكوفایی فراهم گردد.
جهاد دانشگاهی نهادی عمومی و غیردولتی كه دارای 12 واحد در تهران و 31 واحد در تمامی استان های كشور است، با هدف گسترش تحقیقات و شكوفایی استعدادها در سطح جامعه برای نیل به خوداتكای و گسترش طرحهای كاربردی و نیمه صنعتی با استفاده از پیوند با مراكز علمی و تحقیقاتی به منظور به كارگیری نتایج پژوهش تشكیل شده است.
علمی ** 1836 **2017


1397/07/18
12:43:04
5.0 / 5
4900
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات