62 شركت در پارك علم و فناوری زنجان مستقر است

62 شركت در پارك علم و فناوری زنجان مستقر است دیجیتالر: زنجان - مدیر پارك علم و فناوری استان زنجان اظهار داشت: هم اكنون 62 شركت در پارك علم و فناوری این استان مستقر هستند كه در نتیجه فعالیت آنها بالغ بر 400 فرصت شغلی بوجود آمده است.


داود مرادخانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: با وجود آنكه پارك علم و فناوری زنجان دیر متولد شده است ولی طی بیشتر از هفت ماه از آغاز فعالیت خود، تلاش كردیم با برگزاری دوره های در رابطه با استقرار شركت های دانش بنیان برای ذینفعان، آموزش های لازم را جهت راه اندازی كسب و كار در داخل و خارج پارك به مخاطبان عرضه دهیم.
وی از فعالیت 45 شركت دانش بنیان در استان اطلاع داد و تصریح كرد: اسناد و مدارك بیشتر از 30 شركت هم در مرحله داوری قرار دارد.
مرداخانی تصریح كرد: از آنجائیكه اقشار مختلف مردم و نخبگان از خدمات و تسهیلات پارك علم و فناوری آگاه نیستند، دوره های متعددی برای آموزش كارآفرینی برای مخاطبان مختلف طراحی و اجرا می گردد.
وی اضافه كرد: برای دوره هایی كه مقرر است از آبان امسال آغاز شود، بیشتر از 150 تیم ثبت نام كرده اند.
مراد خانی اظهار داشت: پشتیبانی از تكنولوژی های جدید محصول محور، پشتیبانی از شركت های خدمات در حوزه فناوری و پشتیبانی از تحقیق و توسعه شركت های بزرگ همچون محورهای مهم پارك های علم و فناوری است.
به گزارش دیجیتالر به نقل از ایرنا، پارك جامع علم و فناوری استان زنجان اسفند سال گذشتته با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری به شروع به كار كرد.
زنجان آخرین استانی است كه پارك علم و فناوری در آن به صورت مستقل آغاز به فعالیت نموده است.
پیش از این فقط یك پارك علم و فناوری زیر نظر دانشگاه تحصیلات تكمیلی علوم پایه زنجان در استان فعالیت می كرد.
3088/8068


1397/08/03
20:23:10
5.0 / 5
4709
تگهای خبر: تكنولوژی , خدمات , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات