رئیس پژوهشگاه فضایی ایران بیان كرد:

بالن مخابراتی اربعین، ثمره تعامل با شركت های دانش بنیان

بالن مخابراتی اربعین، ثمره تعامل با شركت های دانش بنیان دیجیتالر: تهران- رئیس پژوهشگاه فضایی ایران اظهار داشت: بالن مخابراتی الگوی موفقی از تعامل سازنده پژوهشگاه فضایی با شركت های دانش بنیان و اپراتورهای بخش خصوصی است.


به گزارش روز یكشنبه گروه علمی ایرنا از پژوهشگاه فضایی ایران، دكتر «حسین صمیمی» كه برای بازدید از نحوه خدمت رسانی بالن مخابراتی اربعین به مرز مهران سفر كرده بود، در دیدار صمیمانه با پرسنل این پژوهشگاه مستقر در مرز مهران اظهار داشت: در توسعه این بالن تعامل بسیار خوبی با شركت های دانش بنیان و اپراتورهای بخش خصوصی انجام گرفته است.
وی اضافه كرد: از جانب دیگر همكاری های ارزشمندی با اداره مخابرات، اداره كل ICT و اداره كل زیرساخت به عمل آمده كه سبب شده اجرای پروژه با سرعت خوبی انجام گیرد.
صمیمی با اشاره به این كه پژوهشگاه فضای كاری مناسبی برای حضور شركت های دانش بنیان در عرصه یك میدان عملیاتی بوجود آورده است، افزود: این امر زمینه را برای ظهور و بروز توانمندی های شركت های دانش بنیان و توسعه توانمندی های آن ها تولید نموده است.
وی خاطرنشان كرد: در همین چارچوب استفاده از آخرین دستاوردهای علمی این شركت ها در حوزه هایی چون بازیابی گاز هلیوم سبب اقتصادی شدن پروژه شده است.
صمیمی در این دیدار، همینطور از حضور موثر شركت های وب در ارائه محموله های مخابراتی مورد نیاز از همكاری اپراتورهای همراه در تدارك اینترنت نسل چهار تشكر كرد.

علمی**9294**2017


1397/08/08
15:11:03
5.0 / 5
4785
تگهای خبر: اینترنت , بازی , تولید , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات