رئیس مركز توسعه فناوری& 173;های راهبردی:

فضای مركز رشد واحدهای فناور قاین توسعه می یابد

فضای مركز رشد واحدهای فناور قاین توسعه می یابد دیجیتالر: رئیس مركز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: با توافق استاندار خراسان جنوبی تجهیز و نوسازی فضای هزار مترمربع برای افزودن شدن به مركز رشد واحدهای فناور قاین در دستور كار قرار می گیرد و بزودی عملیات آن آغاز میگردد.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایرنا اسماعیل قادری فر روز دوشنبه در حاشیه بازدید از مركز رشد واحدهای فناور قاین در جمع خبرنگاران، شهرستان قاین را قطب بین المللی زرشك و زعفران دانست و اضافه كرد: پیش بینی میگردد برای این پروژه 800 میلیون تا یك میلیارد تومان برای توسعه و تجهیز مركز رشد و فناوری قاین اختصاص داده شود.
وی گفت: در كنار مركز رشد، صندوق سرمایه گذاری خطر پذیر و صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی خراسان جنوبی فعال خواهد شد كه امیدواریم تا آخر سال شاهد آغاز به كار این صندوق پژوهش باشیم تا جریان سرمایه گذاری خطر پذیر یا « وی سی» برای پشتیبانی از واحدهای فناور احداث شود.
قادری فر در ادامه اظهار داشت: معاون رئیس جمهوری در مسافرت به خراسان جنوبی مصوبات خوبی برای توسعه مراكز رشد و فناوری شهرستان های این استان خصوصاً قاین دارد.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری امروز (دوشنبه) برای بازدید از طرح ها و واحدهای علمی و دانش بنیان به خراسان جنوبی سفر كرد و در بدو ورود مورد استقبال استاندار و تعدادی از مسئولان استان قرار گرفت.
«سورنا ستاری» در اولین برنامه این سفر از شركت های مركز رشد واحدهای فناور قاین بازدید كرد و در ادامه باز از شركت دانش بنیان تروند زعفران این شهرستان بازدید می كند.
وی سپس در مركز استان از شركت های مستقر در پارك علم و فناوری خراسان جنوبی، شركت كشت بافت خاوران و دو شركت فعال دانش بنیان صنعتی بازدید خواهدنمود.
افتتاح و بازدید از مركز نوآوری دانشگاه بیرجند، دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و شركت در نشست شورای اداری استان از دیگر برنامه های سفر یك روزه معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در بیرجند است.
3215 * 6054


1397/10/17
13:50:19
5.0 / 5
4811
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات