مركز رشد گچساران شروع به كار كرد

مركز رشد گچساران شروع به كار كرد دیجیتالر: رئیس پارك علم و فناوری استان كهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: مركز رشد گچساران، كه از سه ماه پیش راه اندازی شده با برگزاری اولین جلسه كمیته های تخصصی ارزیابی متقاضیان، به صورت فعالیت خودرا شروع كرد.


سید شمس الدین هاشمی روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: اولین جلسه كمیته های تخصصی ارزیابی متقاضیان استقرار در مركز رشد گچساران برگزار گردید.
وی رسالت اصلی مراكز رشد را شناسایی، پرورش و پشتیبانی از ایده ها و صاحبان ایده دانست و اضافه كرد: در همین راستا، آغازین جلسه ارزیابی طرح های متقاضیان استقرار در مركز رشد گچساران برگزار گردید كه سپس نمایش طرح ها در حضور داوران، دو طرح، مجوز ورود به مركز رشد گچساران را به دست آوردند.
هاشمی با اشاره به اینكه یكی از این طرح ها در حوزه صنعت هوایی، پهباد، آموزش و تربیت كارآفرینان بود اضافه كرد: این جلسه نشان داد كه استعداد های قابل قبولی در شهرستان ها وجود دارد كه با توسعه مراكز رشد در شهرستان ها، می توان بخش اعظمی از این سرمایه ها را هدایت و پشتیبانی كرد.
رییس پارك علم و فناوری كهگیلویه و بویراحمد اشاره كرد: ایده های نو و خلاقانه كه قابلیت تجاری سازی را داشته باشند، سپس ستاندن تایید كمیسیون های تخصصی، از طرف پارك علم و فناوری استان حمایت خواهند شد.
مركز رشد گچساران وابسته به پارك علم و فناوری استان، فعالیت خودرا در ساختمان شهید پناهنده دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران آغاز نموده است.
پارك علم و فناوری استان كهگیلویه و بویراحمد بعنوان آخرین پارك كشور سال 96 فعالیت خودرا شروع كرد و هم اكنون 11 شركت در حوزه های فناوری اطلاعات، ماشین آلات، قطعات الكترونیكی، داروسازی و انرژی های نو در این پارك مشغول فعالیت هستند.

9929/6110


1397/10/20
13:16:30
5.0 / 5
5137
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات