هند و سوریه متقاضی دانش فنی محصولات موسسه رازی هستند

هند و سوریه متقاضی دانش فنی محصولات موسسه رازی هستند به گزارش دیجیتالر رئیس موسسه تحقیقات واكسن و سرم سازی رازی با اشاره به تهیه پیش نویس و امضای قرارداد با بخش خصوصی، اظهار داشت كه كشورهای هند و سوریه متقاضی انتقال دانش فنی محصولات این موسسه هستند.


به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی موسسه تحقیقات واكسن و سرم سازی رازی، دكتر علی اسحاقی با اشاره به تقاضای شركت هایی از كشورهای هند و سوریه به منظور انتقال فناوری محصولات این موسسه اظهار داشت: مذاكراتی هم با بخش خصوصی كشورمان برای تولید واكسن های دام و طیور انجام شده است.
وی از اعلام سه نوبت فراخوان برای جلب مشاركت بخش خصوصی و انتقال فناوری اطلاع داد و اظهار داشت: مذاكراتی برای تولید واكسن های مورد مصرف طیور و هم فرآورده های بیولوژیك مورد استفاده در دام انجام شده كه الان در مرحله مطالعاتی قرار دارد، همینطور با برخی شركت های خصوصی هم وارد مذاكره برای انعقاد قرارداد شده ایم.
وی خاطرنشان كرد: بدین منظور چهار قرارداد برای تولید كیت تشخیصی یون، بروسلوز گاو، بروسلوز گوسفند و كیت تشخیص بیماری های ژنتیكی و مباحث مربوط به بایوانفورماتیك منعقد شده و تهیه پیش نویس برخی قراردادهای همكاری با فناوران و سرمایه گذاران برای تولید آزمایشگاهی، نیمه صنعتی و صنعتی فرآورده های مورد نیاز كشور به منظور قطع واردات در حال انجام می باشد.
رئیس موسسه رازی تصریح كرد: مذاكره با شركت هایی از كشور های هندوستان و سوریه هم برای انتقال فناوری و فروش محصولات انجام شده است.
اسحاقی همینطور از مذاكره برای صادرات به كشورهای هند، پاكستان، سوریه و آذربایجان برای واكسن های انسانی، طیور و سرم های درمانی اطلاع داد.
موسسه تحقیقات واكسن و سرم سازی رازی، هفته گذشته نود و چهارمین سال فعالیت خویش را جشن گرفت.
این موسسه از سال 1303 تابحال در منطقه حصارك كرج فعالیت می كند.
6156/ 6155


1397/10/25
14:47:59
5.0 / 5
4462
تگهای خبر: تولید , سرمایه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات