با یك بروزرسانی

سیستم ایمنی خانگی به دستیار صوتی گوگل مجهز شد

سیستم ایمنی خانگی به دستیار صوتی گوگل مجهز شد به گزارش دیجیتالر شركت گوگل با به روزرسانی سیستم خانگی ˮنست سكیورˮ، قابلیت دستیار صوتی خویش را هم به آن افزوده است.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا و به نقل از ورج، كاربرانی كه سیستم ایمنی خانگی شركت فناوری "نست سكیور" (Nest Secure) را به كار می برند، می توانند این فرصت را داشته باشند كه با اضافه شدن دستیار صوتی گوگل به این سیستم، مستقیماً با آن صحبت كنند.
از زمان آغاز تولید نست سكیور در سال ۲۰۱۷، امكان فعال كردن دستیار صوتی برای آن با صدای كاربر وجود داشته است اما كاربر برای این هدف، باید از ابزار دیگری مانند تلفن همراه یا اسپیكر خانگی گوگل استفاده می كرد تا سیستم بتواند دستورات را بشنود اما حالا گوگل، روش جدیدی عرضه داده تا دستورات به صورت مستقیم به نست گارد ارسال شوند. این شركت، با به روزرسانی نست گارد و فراهم كردن امكان فعال سازی میكروفن داخلی آن، روشی عرضه داده تا دستورات كاربر به صورت مستقیم به سیستم منتقل شوند.
گوگل باور دارد كه این ایده، روش خوبی برای صحبت كردن با دستیار صوتی هنگام ورود به خانه و خروج از آن است چونكه كاربران اغلب، صفحه كلید امنیتی خویش را نزدیك به در خانه قرار می دهند.


تنها محدودیت نست گارد این است كه نمی توان آنرا با صحبت كردن، غیرفعال كرد. دلیل محدودیت بوجود آمده این است كه افراد مزاحم نتوانند با گفتن جمله مانند "هی گوگل! نست را غیرفعال كن."، فعالیت آنرا متوقف كنند.
یك سخنگوی گوگل در اطلاعیه ای اشاره نمود كه تغییر جدید، به این معنا نیست كه هم اكنون، یك میكروفن فعال خودكار در سیستم ایمنی خانگی وجود دارد.
وی در این باره اظهار داشت: دستیار صوتی گوگل كه در نست گارد به كار رفته، یك گزینه داخلی به حساب می آید و از آنجائیكه این گزینه در دسترس كاربران ما قرار دارد، آنها می توانند دستورالعمل های مربوط به نحوه فعال سازی آن و روشن كردن میكروفن را با یك ایمیل دریافت نمایند. میكروفن داخلی نست گارد، به صورت پیش فرض فعال نیست. این میكروفن، تنها هنگامی فعال می شود كه یكی از دو عبارت "بله گوگل" یا "هی گوگل" را بشنود.1397/11/17
17:01:59
5.0 / 5
5028
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات