وزیر ارتباطات:

توسعه كسب وكار با ورود پیام رسان های داخلی

توسعه كسب وكار با ورود پیام رسان های داخلی به گزارش دیجیتالر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: توسعه پیام رسان های داخلی به مفهوم محدودسازی برخی پیام رسان های خارجی و قطع و وصل آنها نیست اما در مجموع به دنبال توسعه كسب و كارهای جوانان ایرانی در پیام رسان های داخلی می باشیم.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی در حاشیه بازدید از نمایشگاه رسانه های دیجیتال اظهار نمود: ارتباطات نخستین موضوعی بود كه بعد از زلزله اخیر می توانست شرایط را به حالت قبل بازگرداند كه در جلسه شب گذشته روی چنین موضوعی تاكید شده است.
وی با اشاره به اینكه متاسفانه ساعت های طلایی برقراری ارتباطات را از دست دادیم اضافه كرد: شرایط و وضعیت به حالت خوب بازگشته است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان كرد: مسئول بحران وزارت ارتباطات با همكاری دانشگاه امیركبیر مامور شده است تا در زمینه شرایط بحرانی و چگونگی آن مطالبی را استخراج كند.
وی اظهار نمود: تجمع تماس ها در منطقه زلزله زده بالاست كه البته به علت نیازمندی های آن بوده است اما ما به دنبال آن هستیم كه ظرفیت خوبی را با افزایش خدمات و ارتباطات بدهیم.
جهرمی تصریح كرد: شركت های عرضه دهنده خدمات اینترنت به زودی مدل های فروش اینترنت كه البته باید توامان منافع كاربر نهایی و شركت ها را با هم داشته باشد را اعلام خواهد نمود. ضمن اینكه تا ۱۰ آذر منتظر واكنش شركت ها و مردم در این باره خواهیم بود.
وی اضافه كرد: پیش بینی می كنیم بیش از ۸۰ درصد كابران از بسته های جدید راضی خواهند بود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان كرد: به پیام رسان هایی كه از سمت مركز ملی فضای مجازی معرفی شده اند خدماتی را عرضه خواهیم كرد كه پهنای باند متناسب و تعرفه تدریجی و... و توسعه فعالیت های لازم برای آنها بخشی از این حمایت ها بوده است.
جهرمی اظهار داشت: مردم نباید احساس ناخوشایندی بابت از بین رفتن حریم خصوصی آنها و درز اطلاعات، نشر اطلاعات و بهره برداری غیرمجاز از آنها داشته باشند.
وی تصریح كرد: توسعه پیام رسان های داخلی برای توسعه كسب وكار جوانان ایرانی در دستور كار است و از این كار حمایت می كنیم.


 

1396/08/26
18:12:09
5.0 / 5
4717
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات