گسترش خدمات آزمایشگاهی در حوزه فناوری های نرم و صنایع خلاق

گسترش خدمات آزمایشگاهی در حوزه فناوری های نرم و صنایع خلاق به گزارش دیجیتالر هم افزایی خدمات آزمایشگاهی در حوزه فناوری های نرم و خلاق با همكاری دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شركت های خلاق و شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی تقویت می شود.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شركت های خلاق در نظر دارد تا با همكاری شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی آزمایشگاه های فعال در حوزه فناوری های نرم و خلاق كه دارای تجهیزات و خدمات آزمایشگاهی كاربردی هستند را شناسایی و در جهت هم افزایی بین آنان و تولیدكنندگان، اقدام نماید.
در همین راستا از آزمایشگاه ها و شركت های تولید كننده دارای آزمایشگاه دعوت می شود تا در صورت دارا بودن تجهیزات آزمایشگاهی و یا عرضه خدمات آزمون در این عرصه، به پایگاه اینترنتی شبكه آزمایشگاهی به نشانی labsnet.ir رجوع و در بخش عضویت آزمایشگاه ها ثبت نام كنند.
بازی های كامپیوتری و ویدئویی، صنایع دستی، اسباب بازی، مد و پوشاك (نساجی) و صنایع وابسته (زیورآلات و جواهر، كیف، كفش و غیره) همچون محورهای در رابطه با حوزه فناوری های نرم و صنایع خلاق هستند كه در جهت این همكاری تعریف شده است. پویا نمایی، فناوری سینما، طراحی صنعتی، معماری و لوازم التحریر و نوشت افزار هم از دیگر محورهای در رابطه با حوزه فناوری نرم و صنایع خلاق است.1398/02/30
14:50:03
5.0 / 5
4413
تگهای خبر: اینترنت , بازی , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات