حمله اینترنتی به سامانه تامین اجتماعی و توضیح سرپرست سازمان

حمله اینترنتی به سامانه تامین اجتماعی و توضیح سرپرست سازمان به گزارش دیجیتالر سرپرست سازمان تامین اجتماعی به دنبال حمله اینترنتی یك گروه خرابكار به سامانه سازمان، اعلام نمود كه امنیت كامل تمامی سامانه ها، اطلاعات و سوابق بیمه شدگان، مستمری بگیران و كارفرمایان محرز است و جای هیچ نگرانی نیست.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، محمد حسن زدا در صفحه اینستاگرام خود در اینباره نوشت: لازم است از تلاش و همدلی كارشناسان حوزه راهبری سیستم های سازمان تأمین اجتماعی، شركت خدمات ماشینی تأمین و سایر ادارات كل و عزیزانی كه در روز گذشته تا صبح امروز با تلاش خود توانستند از تمامی سامانه های اطلاعاتی سازمان تأمین اجتماعی در مقابل حملات گروه خرابكار اینترنتی محافظت كنند تقدیر و تشكر كنم.
وی ادامه داد: همكاران بنده در كمترین زمان ممكن از این حمله آگاه، در سریع ترین زمان ممكن وارد عمل شده و مقابله كرده و ابعاد فنی را به طور كامل بررسی و اقدامات لازم را انجام دادند.
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینكه البته این گروه برای دقایق بسیار كوتاهی توانست به سایت خبری سازمان؛ تاكید می كنم سایت خبری، نفوذ كرده و اطلاعات مبهم و دستكاری شده خویش را منتشر كند كه بلافاصله با واكنش كارشناسان سازمان مواجه گردید اظهار داشت: خوشبختانه بررسی های دقیق تیم های فنی حكایت از صحت و سلامت تمامی سامانه ها، اطلاعات و سوابق بیمه شدگان، مستمری بگیران و كارفرمایان عزیز دارد و جای هیچ نگرانی نیست.
زدا تصریح كرد: در ضمن مراكز و نهادهای مسئول هم پیگیری های لازم و قانونی را از ساعت های اولیه روز گذشته شروع كرده اند كه از این عزیزان هم سپاسگزارم.1398/03/11
15:49:44
5.0 / 5
4495
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات