پروژه طرح تحول پست با مشاركت بخش خصوصی كلید خورد

پروژه طرح تحول پست با مشاركت بخش خصوصی كلید خورد به گزارش دیجیتالر سامانه پیام رسان های سازمانی بعنوان اولین پروژه طرح تحول پست با مشاركت بخش خصوصی راه اندازی می شود.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، سامانه پیام رسان های سازمانی به منظور تسهیل در ارتباطات میان كاركنان سازمان ها و مكاتبات آنها و همینطور پیاده سازی طرح تحول دیجیتال و ستاپ (سكوی تجارت الكترونیك پست) ایجاد خواهد شد.
طرح تحول از هفته پیش شروع شده است كه در این قالب، پس از این پست بخش عمده خدمات خویش را به صورت پروژه ای و با مشاركت بخش خصوصی عرضه می دهد. بر این اساس، تأمین و عرضه زیرساخت های نرم افزاری انجام مكاتبات و ارتباطات شركت ملی پست برعهده شركت پیام رسان خصوصی و بازاریابی، تأمین مشتری و توسعه بازار كسب و كار بر عهده شركت ملی پست است.
این اقدام در جهت سیاست های توسعه سرویس های پستی با مشاركت بخش خصوصی و پیاده سازی رویكرد پلت فرمی كه فضایی برای همكاری با تولیدكننده ها و خدماتی در زمینه عرضه و جابجایی كالاها و خدماتشان فراهم نموده است، انجام می شود.
در معماری سكوی تجارت الكترونیك پست، بیشتر از ۷۰ سرویس متنوع پیشبینی شده و مقرر است این سرویس ها با همكاری بخش خصوصی و كسب وكارهای استارت آپی به تدریج اجرا و پیاده سازی شود كه دعوت به همكاری در راه اندازی سامانه پیام رسان های سازمانی، اولین بخش از این اقدامات است. با اجرای طرح تحول دیجیتال و ایجاد سكوی تجارت الكترونیك پست (ستاپ)، تمامی فعالیت های پست از حالت فرایندی به پروژه ای تغییر می كند.1398/03/27
18:03:52
5.0 / 5
4252
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات