770 هزار كارت سوخت همچنان معطل در پست

770 هزار كارت سوخت همچنان معطل در پست دیجیتالر: طبق اعلام شركت ملی پست، 770 هزار كارت سوخت در باجه معطلی پست مانده است و با عنایت به ضرورت استفاده از كارت سوخت شخصی از 20 مرداد، درصورت بازگشت ی افراد، در اختیارشان قرار می گیرد.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، شركت ملی پخش فرآورده های نفتی بتازگی اعلام نمود كه اتصال كارت بانكی به كارت سوخت اجرایی نمی گردد و كارت بانكی زمانی قابلیت اجرایی دارد كه سهمیه بندی اعمال شود كه هم اكنون نیز برنامه ای برای سهمیه بندی بنزین وجود ندارد؛ بنا بر این استفاده از كارت سوخت شخصی از تاریخ ۲۰ مردادماه الزامی شده است.
در این راستا محمدرضا قادری - عضو هیات مدیره شركت ملی پست - در گفت و گو با ایسنا، درباره ی كارت های سوختی كه در این شركت مانده است، اظهار داشت: در یك برهه چون تغییر سیاست وجود داشت و تصمیم به اتصال كارت بانكی به كارت سوخت گرفته شده بود، علاقه ی چندانی به دریافت كارت سوخت وجود نداشت و مردم هم استقبال نداشتند، بنا بر این برخی از كارت های سوخت نزد ما مانده است، اما ظاهرا در آخرین اتفاقی كه افتاده، اعلام نمودند كه افراد باید كارت سوخت ها را بگیرند.
او همینطور اشاره كرد: نهاد تصمیم گیرنده پالایش پخش است و هر زمان اعلام نماید ما آمادگی توزیع داریم. همین طور كارت سوخت هایی كه نزد شركت پست هست، درصورت بازگشت ی افراد، طبق روال گذشته در اختیارشان قرار دهیم.
بنا بر اعلام شركت ملی پست، تا آخر تیرماه سال جاری، ۷۷۰ هزار كارت سوخت در باجه معطلی پست مانده است، بدین معنا كه این كارت های سوخت برای صاحبانش ارسال شده اما تحویل گرفته نشده و بنا بر این به پست بازگشته است. این كارت ها طبق قرارداد پست چند ماه در این شركت می ماند و بعد از آن به شركت ملی پخش فرآورده های نفتی برمی گردد.
منبع:

1398/05/04
14:11:56
5.0 / 5
4346
تگهای خبر: پست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات