برگزاری مسابقه برنامه نویسی با هدف تولید اپلیكیشن در حوزه كودك و نوجوان، آخرین مهلت ثبت نام

برگزاری مسابقه برنامه نویسی با هدف تولید اپلیكیشن در حوزه كودك و نوجوان، آخرین مهلت ثبت نام به گزارش دیجیتالر مسابقه برنامه نویسی تیم كاپ با هدف تولید اپلیكیشن در حوزه كودك و نوجوان به همت دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، "تیم كاپ" یك مسابقه برنامه نویسی آندروید با هدف تولید اپلیكیشن در "حوزه كودك و نوجوان" است و برنامه نویسان در هر سطحی می توانند در این رویداد شركت نمایند. این رویداد در ۷ دوره در نقاط مختلف كشور با شعار "كارآفرینی و اشتغال" و برای انتخاب بهترین تیم استارتاپی برگزار می گردد.
بر مبنای اعلام دبیرخانه این رویداد، ۱۵ مرداد ماه جاری آخرین مهلت ثبت نام در دوره دوم رویداد است.

شركت كنندگان بعد از ثبت نام و معرفی طرح و ایده خود و در صورت دریافت تاییدیه هیات داوران در یك بازه زمانی ۳۰ روزه باید به آماده سازی و ارسال طرح اولیه خود بپردازند. نفرات و تیم های برتری كه محصول اولیه آنها مورد تایید هیات داوران قرار گیرد، موفق به دریافت جایزه فاز اول شده و سپس وارد مرحله توسعه و تجاری سازی محصول اولیه خود خواهند شد كه از جوایز ویژه و بسته های حمایتی این فاز بهره مند خواهند شد.

مهمترین شاخص های ارزیابی، "جذابیت طرح، كاربری بودن آن، قابلیت توسعه"، "تجاری سازی و داشتن روش های درآمدزایی، اندازه بازار و معقول بودن زمان اجرای آن از نظر فنی" خواهد بود.
این رویداد در ۷ دوره در سطح كشور برگزار می شود كه زمانبندی آن بعد از هماهنگی با مراكز دانشگاهی با عنایت به میزان آمادگی آنها در سایت رویداد اطلاع رسانی خواهد شد. این رویداد در دو فاز برگزار می شود كه فاز اول شامل طرح فراخوان و دریافت ایده / طرح ها تا تولید محصول اولیه و اهدای جوایز مربوطه است و فاز دوم آن توسعه و تجاری سازی محصول تولید شده و دریافت حمایت های مالی و تبلیغاتی از پیش تعیین شده است.
علاقه مندان می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر به وب سایت http: //teamcup.ir/ رجوع كنند.1398/05/10
00:42:41
5.0 / 5
4181
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات