جزئیات هدیه دولت به خبرنگاران از زبان وزیر ارتباطات

جزئیات هدیه دولت به خبرنگاران از زبان وزیر ارتباطات دیجیتالر: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جزئیاتی از نحوه اعطای هدیه دولت به خبرنگاران را اعلام نمود.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه هیأت دولت در جمع خبرنگاران با تبریك روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران امروز یكی از تولیدكنندگان محتوا در شبكه ملی اطلاعات هستند كه امروز تدریس ابزارشان متفاوت شده، روزی با روزنامه سر و كار داشتند، اما امروز فضای مجازی است.

وزیر ارتباطات و فناوری اشاره كرد: برای پشتیبانی از خبرنگاران، دولت در گذشته مصوباتی در زمینه كاغذ داشته، اما امروز هم ما پیشنهاد دادیم به خبرنگارانی كه در جامعه خبری كشور فعالیت می نمایند و ابزار اصلی كارشان فضای مجازی است، اینترنت بلاعوض داده شود، آقای رئیس جمهور نیز موافقت كردند.

وی افزود: احیانا ظرف یكی - دو روز آینده سایت ثبت نام فعال خواهد شد تا خبرنگارانی كه در جامعه خبری كشور فعالیت می نمایند، ثبت نام كنند. در این زمینه با وزارت ارشاد باید هماهنگی لازم صورت گیرد و فهرست خبرنگاران باید مشخص شود.

وزیر ارتباطات همین طور درباره خریداری گذرنامه برای ریجستری تلفن های همراه اظهار داشت: فعالیت هایی كه به سمت دور زدن قانون منجر می شود، یك مفهوم درون خودش دارد و آن این است كه روال فعلی اشكالاتی را وارد دارد.

وی افزود: واردكننده ای كه می تواند گوشی را وارد كند و عوارض حداقلی هم می دهد دلیل ندارد كه بخواهد چنین روشی را استفاده نماید و هزینه ای را برای خودش و مصرف كننده ایجاد كند.

وزیر ارتباطات و فناوری اظهار داشت: واقعیت از دید ما این است كه در ثبت سفارش و تخصیص ارز مشكلاتی وجود دارد و واردات رسمی مبتلا به اختلال است كه همین امر موجب این اتفاقات می شود.

وی اظهار داشت: وقتی قانون اصلی گرفتار مشكل است مجبوریم محدودیت های بیشتری اعمال نماییم كه در نهایت مردم را اذیت می كند.

منبع:

1398/05/17
18:31:21
5.0 / 5
4351
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات