صدور ۱ و دو دهم میلیون قبض پیامكی برق در پایتخت

صدور ۱ و دو دهم میلیون قبض پیامكی برق در پایتخت به گزارش دیجیتالر مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با تاكید بر اینكه تابحال بیشتر از 95 درصد مشتركان تهرانی شماره تلفن همراه خودرا به منظور ارسال قبوض پیامكی در سامانه ثبت كرده اند، اظهار داشت: هم اكنون حدود 1.2 میلیون صورت حساب برق به صورت پیامكی برای مشتركان ارسال می شود.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، حسین صبوری اضافه كرد: در امتداد اجرای سیاست های دولت الكترونیك مقرر شده است تا از شروع مهرماه امسال قبوض كاغذی برق حذف شده و صورت حساب بهای برق مصرفی تنها بوسیله پیامك برای مشتركان ارسال شود.
وی افزود: مشتركان بعد از دریافت نخستین صورت حساب پیامكی شناسه قبض خودرا بررسی و در صورتیكه مغایرتی درباب اطلاعات دریافتی وجود نداشت نسبت به پرداخت بهای برق مصرفی خود اقدام نمایند.
بنا بر اعلام وزارت نیرو، مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اشاره كرد: چنانچه شناسه قبض دریافتی مشتركان متعلق به آنها نیست، باید با ارسال ۲*شناسه قبض به سرشماره ۱۰۰۰۱۵۲۱ اطلاعات ثبت شده به نام آن شماره را حذف و شناسه قبض صحیح را به همراه *۱ به سرشماره یاد شده پیامك كنند.
انتهی پیام


1398/06/28
12:30:04
5.0 / 5
5052
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات