كاهش تعداد مشتركان اینترنت نسبت به سال قبل

كاهش تعداد مشتركان اینترنت نسبت به سال قبل به گزارش دیجیتالر ضریب نفوذ و تعداد مشتركان اینترنت پهن باند ثابت و سیار در سه ماهه ابتدایی سال جاری، در مقایسه با سه ماهه سال گذشته، حاكی از كاهش این آمار است.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، در حالیكه ضریب نفوذ اینترنت پهن باند در انتها سال ۱۳۹۷ مطابق آمار منتشره در وب سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، برابر ۹۰.۷۸ درصد بود، این عدد در انتها سه ماهه سال جاری به ۸۵.۶۲ درصد كاهش یافته است.

همینطور تعداد مشتركان اینترنت پهن باند در انتها سال ۱۳۹۷ بیشتر از ۷۴ میلیون مشترك بوده اما طبق آنچه برروی سایت رگولاتوری انتشار یافته، این عدد در انتها سه ماهه اول سال جاری به بیشتر از ۷۱ میلیون رسیده است كه این مورد هم از كاهش تعداد مشتركان در حوزه اینترنت پهن باند ثابت و سیار حاكی می باشد.

نگاهی به آمار منتشرشده در وب سایت رگولاتوری نشان داده است تعداد مشتركان اینترنت پهن باند و ضریب نفوذ اینترنت از سال ۹۵ همواره رو به رشد بوده است و تنها در سه ماهه منتهی به اسفند ۱۳۹۶ و سه ماهه منتهی به آذر ۹۷، این اعداد با كاهش نسبت به دوره قبلی خود روبه رو بوده است.
1398/07/01
13:24:17
5.0 / 5
5101
تگهای خبر: اینترنت , سایت , وب سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات