مدیر ایرانی اوبر باز هم نیروهای خویش را تعدیل كرد

مدیر ایرانی اوبر باز هم نیروهای خویش را تعدیل كرد به گزارش دیجیتالر شركت ˮاوبرˮ(Uber) اعلام نمود كه روز گذشته 350 كارمند خویش را از تیم های مختلف اخراج كرده است.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا و به نقل از سی نت، طی ۱۰ هفته گذشته، این برای سومین بار است كه شركت "اوبر" نیروهای خودرا تعدیل می كند.
"دارا خسروشاهی" مدیر عامل ایرانی اوبر گفته كه امیدوار است این دفعه آخرین دفعه ای باشد كه این شركت نیروهای خودرا اخراج می كند.
خسروشاهی در یك ایمیل به كارمندان خود نوشت: روزهایی مانند امروز، برای همه ما دشوار است. من تمام تلاشم را می كنم كه دیگر شاهد چنین روزهایی در اوبر نباشیم.
در این دور از برنامه تعدیل نیروی اوبر، این شركت كارمندانی را از بخش های اتومبیل های خودران، بازاریابی، كارآموزی و بخش غذاخوری اخراج كرده است.
در دور دوم تعدیل نیرو، اوبر كارمندانی را از بخش های مهندسی، تولید محصول و بازاریابی اخراج كرده بود.
علت این اخراج های متوالی این است كه اوبر دوره بسیار سختی را گذرانده و در حال تلاش است كه بعنوان یك شركت عمومی فعالیت كند.
طی چند ماه اخیر اوبر شاهد افت ارزش سهام، كاهش درآمد و خروج مدیران سطح بالا از شركت بوده است.
سه نفر از اعضای هیئت مدیره اوبر هم از شركت كناره گیری كردند كه مدیر ارشد اجرایی و مدیر بازاریابی هم در این فهرست قرار داشتند.
خسروشاهی راجع به اخراج روز گذشته اظهار داشت: در كنار اخراج بعضی از نیروهای شركت، اوبر از بعضی از كاركنان خود خواهان جابجایی شده است.
افرادی كه تحت تاثیر این تعدیل نیرو قرار گرفتند، بیشتر در آمریكا و كانادا مستقر هستند و حدود یك درصد از كارمندان اوبر را می سازند.1398/07/23
15:11:06
5.0 / 5
4054
تگهای خبر: تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات