پارك اقتصاد دیجیتال چیست؟

پارك اقتصاد دیجیتال چیست؟ به گزارش دیجیتالر ایسنا/مركزی مدیركل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مركزی اظهار داشت: ایجاد پارك اقتصاد دیجیتال، گامی موثر در جهت توسعه و رونق كسب و كارهای حوزه ICT است و شركت های فعال در این عرصه می توانند در چارچوب این پارك سهم بیشتری از بازار این حوزه را به دست آورند.


لادن مهدوی هزاوه در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: هدف از ایجاد پارك اقتصاد دیجیتال در استان مركزی، پشتیبانی از شركت های استانی فعال در حوزه ICT است به نحوی كه شركت های مذكور بتوانند سهم بیشتری را از بازار این حوزه در داخل و خارج از كشور به خود اختصاص دهند.
وی اضافه كرد: با راه اندازی این مجموعه می توان خلاء جدی كه امروز بین شركت های رشد یافته در پارك های علم و فناوری با عرصه بازار و تجارت حوزه ICT وجود دارد، را از بین برد.
مدیركل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مركزی خاطرنشان كرد: به منظور ایجاد این پارك، ساختمانی در استان در نظر گرفته شده كه محل این ساختمان در شورای برنامه ریزی و توسعه استان هم به تصویب رسیده است.
مهدوی افزود: در این رابطه نیاز است یك تفاهم نامه بین استانداری مركزی و پارك فناوری اطلاعات و ارتباطات كشور كه از زیرمجموعه های وزارت ارتباطات است به امضا برسد كه در جهت عقد این تفاهم نامه جلسه ای با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مركزی، رئیس پارك ارتباطات و فناوری اطلاعات كشور و سایر مسؤلان مربوطه پیرامون نحوه همكاری و تعامل استان و پارك فناوری ارتباطات و اطلاعات كشور برگزار شده است.1398/09/06
19:36:55
5.0 / 5
4697
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات