بازگشت اینترنت تلفن همراه در استان سیستان و بلوچستان

بازگشت اینترنت تلفن همراه در استان سیستان و بلوچستان به گزارش دیجیتالر اینترنت موبایل در شهرستان های زابل، زاهدان، خاش، ایرانشهر و چابهار استان سیستان و بلوچستان وصل شد.گزارش های خبرنگاران ایسنا از استان سیستان و بلوچستان از برقراری مجدد اینترنت تلفن های همراه در اغلب نقاط این استان بعد از ۱۷ روز قطعی حكایت دارد.

بر اساس این گزارش ها اینترنت موبایل شهرستان های ذیل در استان سیستان و بلوچستان وصل شده است:

زابل

زاهدان

خاش

ایرانشهر

چابهار

بدین ترتیب تنها اینترنت موبایل شهرستان های سراوان (مهرستان، سیب و سوران و...) سرباز، نیكشهر (قصرقند، فنوج و...) قطع باقی مانده است.

به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، اتصال ایران به شبكه جهانی اینترنت از شنبه شب (۲۵ آبان) به مدت پنج روز كاملا قطع بود؛ تا جایی كه از روز پنج شنبه (۳۰ آبان) اتصال اینترنت در بخش ثابت و خانگی، دانشگاه های بزرگ كشور و برخی شركت های فعال و نیازمند به ارتباطات اینترنتی شروع شد و بعد از اتصال اینترنت ثابت به صورت تدریجی در بیشتر استان ها، افراد در انتظار اتصال مجدد اینترنت همراه بودند.

اینترنت همراه هم از روز یكشنبه (۳ آذر) با اتصال تدریجی در بعضی استان ها برقرار شد تا روز شنبه ۹ آذر كه با اتصال خوزستان به شبكه جهانی، تمامی استان های كشور به جز سیستان و بلوچستان به اینترنت متصل شدند.

در نهایت در حالیكه نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی از اتصال اینترنت موبایل در استان سیستان و بلوچستان تا آخر هفته خبر داد، طبق پیگیری های ایسنا، اینترنت موبایل در شهرستان های زابل، زاهدان، خاش، ایرانشهر و چابهار استان سیستان و بلوچستان وصل شد.

همچنین اعلام گردید اینترنت ثابت كه در بعضی اخبار و به قول مخاطبان ایسنا در ایام گذشته مبتلا به اختلال بود هم وصل شده است.

البته اینترنت موبایل در سایر شهرهای این استان هنوز برقرار نیست اما با عنایت به اتصال تدریجی اینترنت انتظار می رود اتصال سایر نقاط به هم بزودی صورت گیرد.
1398/09/15
21:43:04
5.0 / 5
4379
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات