هنوز كاربران آمریكایی از شبكه ۳G استفاده می كنند!

هنوز كاربران آمریكایی از شبكه ۳G استفاده می كنند! دیجیتالر: نتایج تحقیقات جدید نشان میدهد كه هنوز 30 درصد از كاربران آمریكایی از شبكه اینترنت 3G استفاده می نمایند.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، با اینكه هنوز دولت های مختلف در سراسر جهان با همكاری اپراتورهای مخابراتی و غول های تكنولوژی در تلاشند تا نسل پنجم شبكه اینترنت همراه ۵G را توسعه داده و با برقراری آن امكان بهره مندی كاربران و مشتركان از اینترنت پرسرعت را در كشور خود فراهم آورند، اما حالا نتایج مطالعات و تحقیقات جدید صورت گرفته توسط كارشناسان فعال در موسسه OpenSignal نشان میدهد كه حدودا از هر پنج كاربر آمریكایی یك نفر از آنها هنوز از نسل سوم اینترنت شبكه ۳G استفاده می نماید.
این بدان معناست كه در بین گسترش تلاش ها برای توسعه شبكه ۵G، هنوز ۳۰ درصد از شهروندان ایالات متحده آمریكا از اینترنت شبكه ۴G نیز استفاده نمی كنند و برای اتصال به شبكه جهانی اینترنت همچنان از شبكه ۳G بهره می برند.
طبق گزارش وب سایت Market Reports Observer، در این تحقیقات كه توسط كارشناسان این موسسه صورت گرفته است، داده های مختلف درباب علل اتصال كاربران آمریكایی به اینترنت ۳G جمع آوری شده است كه معلوم شد ۴ درصد از آنها دستگاهی با قابلیت اتصال به شبكه ۴G ندارند، ۱۳ درصد از آنها دسترسی به شبكه ۴G ندارند و ۸۳ درصد از آنها نیز از طرح اتصال به نسل های جدید شبكه اینترنت خبری ندارند یا برایشان فرقی نمی كند.
این در حالیست كه اواخر سال قبل انجمن سامانه جهانی ارتباطات سیار (GSMA)، اعلام نمود كه حدودا ۲۰ درصد اتصالات بی سیم ایالات متحده آمریكا هنوز ۳G بوده است.
خیلی از كارشناسان اعتقاد دارند كه كوتاهی از طرف اپراتورهای مخابراتی فعال در ایالات متحده بوده كه تلاش چندانی برای آگاه سازی مشتركان خود و تشویق آنها به استفاده از نسل های جدید شبكه اینترنت نكرده اند.
منبع:

1398/10/07
10:01:15
5.0 / 5
4200
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات