با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری صورت می گیرد

جذب تیم های بازی ساز كامپیوتری در مركز رشد ویژه آنها

جذب تیم های بازی ساز كامپیوتری در مركز رشد ویژه آنها دیجیتالر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فراخوان جذب تیم های بازی سازی كامپیوتری را در ˮمركز رشد بازی سازیˮ اعلام نمود. تیم های بازی ساز و افراد صاحب ایده در این عرصه می توانند از تسهیلاتی همچون فضای استقرار در مركز فوق بهره مند شده و فرصت معرفی بازی های تولیدی خودرا به سرمایه گذاران پیدا كنند.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، بازی سازی كامپیوتری، همچون رشته های كاری اصلی مورد حمایت ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز در زیست بوم توسعه صنایع خلاق و فرهنگی است.
بر این اساس و بمنظور توانمندسازی بازی سازان ایرانی و پیوند تیم های بااستعداد و ماهر به صنعت بازی، تیم های جدید در "مركز رشد بازی سازی" پذیرفته می شوند.
حمایت ها
همچون مهم ترین خدماتی كه به تیم های بازی ساز عرضه می شود، اختصاص فضای كار رایگان، ارتباط با سرمایه گذاران تخصصی حوزه بازی سازی و معرفی بازی های تولید شده به شبكه سرمایه گذاران است.
همین طور تیم های بازی ساز می توانند از خدمات تسهیل كننده نظام وظیفه تخصصی در چارچوب انجام پروژه های جایگزین خدمت سربازی و امكان تأسیس مؤسسات فرهنگی از طرف واحدهای فناور مستقر در مركز رشد، در صورت احراز شرایط مورد نیاز بهره مند شوند.
خدمات منتورینگ تخصصی رایگان و حمایت های زیرساختی نظیر اینترنت، كامپیوتر، نرم افزارهای مورد نیاز و... بخش دیگری از این بسته حمایتی را شامل می شود.
باتوجه به ظرفیت محدود مركز رشد بازی سازی، اولویت استقرار با تیم هایی است كه نسبت به سایرین درخواست خودرا زودتر ارسال كرده و از طرف كارگروه ارزیابی مركز رشد، مورد تأیید قرار گرفته باشند. در صورتیكه به هر نحوی ظرفیت مركز رشد، افزایش پیدا كند، تیم هایی كه در این مرحله درخواست خودرا ارسال كرده و به سبب تكمیل ظرفیت پذیرفته نشده باشند، در فرصت های آتی دارای اولویت استقرار خواهند بود.
به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، افراد متخصص و توانمند نیز می توانند در چارچوب فردی، درخواست خودرا برای حضور در مركز رشد ارسال نمایند. علاقه مندان می توانند جهت كسب اطلاعات بیشتر به وب سایت برنامه توسعه زیست بوم شركت های خلاق به آدرس http: //ircreative.isti.ir بازگشت كنند.
منبع:

1398/12/09
14:43:39
5.0 / 5
3926
تگهای خبر: اینترنت , بازی , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات