اهدای دستگاه های تنفس مصنوعی به بیمارستان ها توسط ایلان ماسك

اهدای دستگاه های تنفس مصنوعی به بیمارستان ها توسط ایلان ماسك دیجیتالر اهدای دستگاه های تنفس مصنوعی به بیمارستان ها توسط ایلان ماسك


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، ایلان ماسك كه چندی قبل اطلاع داده بود كه با عنایت به انتشار كرونا ویروس، این شركت در صورت ضرورت به ساخت دستگاه های تنفس مصنوعی خواهد پرداخت؛ حالا اعلام نموده می خواهد دستگاه های تنفس مصنوعی كه شركت تسلا آنها را توسعه داده را به صورت مجانی در اختیار بیمارستان های سراسر جهان قرار دهد.
وی اظهار نمود كه می توانیم این دستگاه ها را با ماشین های خودمان به بیمارستان ها ارسال نماییم ازاین رو هزینه دستگاه و هزینه ارسال هم مجانی است و تنها خواسته ما این است كه این دستگاه ها به سرعت مورد استفاده بیماران قرار گیرند و مسؤلان آنها را در انبار نگذارند.
ایلان ماسك طی روزهای گذشته اعلام نموده بود كه یكی از كارخانه های این شركت در شهر بوفالو نیویورك، به سرعت به تولید دستگاه های تنفس مصنوعی خواهد پرداخت تا به بیماران مبتلا به "كرونا ویروس" كمكی كرده باشد.
در جهت شیوع بیماری "كووید-۱۹" در آمریكا، این كشور با كمبود تجهیزات پزشكی و دستگاه های تنفس مصنوعی روبرو شده است.
شهردار نیویورك هم به ایلان ماسك اطلاع داد كه این شهر با كمبود دستگاه های تنفس مصنوعی روبه رو شده و این دستگاه ها برای زنده ماندن مبتلایان به كووید-۱۹ لازم و ضروری هستند.
به دنبال درخواست كمك شهردار نیویورك از ایلان ماسك برای ساخت دستگاه تنفس مصنوعی، تسلا می خواهد به تولید این دستگاه ها و دیگر تجهیزات پزشكی بپردازد و تعدادی دستگاه تنفس مصنوعی اهدا كند.
بیماری "كووید-۱۹" ریه ها را تحت تأثیر قرار می دهد و از آنجائیكه هیچ درمان ثابت شده و منحصر به فردی برای این بیماری وجود ندارد، دستگاه های تنفس مصنوعی به مبتلایان كمك می كنند كه بتوانند راحت تر نفس بكشند و با بیماری مبارزه كنند.
شركت جنرال موتورز و فورد هم اعلام نموده اند كه اگر آمریكا با كمبود دستگاه های تنفس مصنوعی مواجه گردید آنها آماده كمك هستند.
ایلان ماسك هم اكنون بیشتر از ۱۰۰۰ دستگاه تنفس مصنوعی را برای كمك به معالجه بیماران مبتلا به كووید-۱۹ به یك بیمارستان كالیفرنیا ارسال كرده است. علاوه بر این، شركت تسلا ۵۰ هزار ماسك صورت را به پرسنل پزشكی و كادر درمانی بیمارستان های امریكا اهدا كرده است.1399/01/14
00:29:33
5.0 / 5
3099
تگهای خبر: تولید , دستگاه , ساخت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات