بنیانگذاران اینستاگرام، ردیاب كروناویروس ساختند

بنیانگذاران اینستاگرام، ردیاب كروناویروس ساختند به گزارش دیجیتالر بنیانگذاران اینستاگرام، از ساخت نوعی ردیاب اطلاع داده اند كه می تواند سرعت گسترش كروناویروس را نشان دهد.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا و به نقل از تك كرانچ، "كوین سیستروم"(Kevin Systrom) و "مایك كرایگر"(Mike Krieger)، بنیان گذاران اینستاگرام بعد از ترك فیس بوك، با همكاری یكدیگر یك ردیاب عرضه كرده اند كه می تواند سرعت گسترش كروناویروس را در هر ایالت نشان دهد.
این ردیاب معروف به "آرتی. لیو"(Rt.live)، تعداد افرادی كه توسط یك فرد مبتلا به كروناویروس، آلوده می شوند، بررسی می كند و مناطقی كه روند گسترش كروناویروس در آنها سریع تر است، نشان داده است.
كرایگر اظهار داشت: ما می خواهیم با عرضه آرتی. لیو به مردم كمك نماییم تا نحوه شیوع كروناویروس را درایالت خود ببینند.
وی ادامه داد: اگر مقامات از نحوه گسترش عفونت در ایالت خود اطلاعات دقیقی داشته باشند، می توانند آنرا به درستی مدیریت كنند. ما امیدواریم كه آرتی. لیو، كارآیی خوبی در این حوزه داشته باشد.
ایجاد تفاوت هایی هر چند كوچك در سیاست گذاری و مدیریت می تواند شدت تأثیر ویروس را كم كند. آرتی. لیو می تواند ابزار خوبی برای تعیین مكان های ایمن برای كسب و كار باشد.
كرایگر افزود: این همكاری باردیگر برای ما بسیار لذت بخش است. ما توانستیم در عرض چند روز، ایده خویش را به صورت یك فناوری عرضه دهیم و آنرا مدیون سابقه همكاری خود هستیم.1399/01/31
22:14:27
5.0 / 5
3463
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات