در سه ماهه چهارم سال ۱۳۹۸ صورت گرفت

ثبت 8 میلیارد پیامك در اپراتورهای موبایل

ثبت 8 میلیارد پیامك در اپراتورهای موبایل دیجیتالر: تعداد پیامك های ورودی به هر یك از اپراتورهای تلفن همراه از سمت سایر اپراتورها، در سه ماهه چهارم سال 1398 به بیش از هشت میلیارد پیامك می رسد.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، با ورود شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها، بخش بزرگی از مکالمات و پیام ها به این فضا منتقل شده است. با این وجود، هنوز هم برخی افراد در صورت دسترسی نداشتن به اینترنت و یا به دلیلهای دیگر، برای برقراری ارتباط با دوستان خود، از روش هایی مانند مکالمه و ارسال پیامک استفاده می نمایند.
آمار منتشرشده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، تعداد پیامک های ارسال شده در هر یک از اپراتورهای تلفن همراه در سه ماهه سوم سال جاری را مشخص کرده است که نشان میدهد در سه ماهه چهارم سال ۱۳۹۸ بیش از هشت میلیارد و ۳۴ میلیون و ۶۳۷ هزار پیامک به هر یک از اپراتورهای تلفن همراه از سمت سایر اپراتورها، ارسال شده است.
تعداد پیامک های خروجی از همراه اول به سایر اپراتورها در مجموع بیش از سه میلیارد و ۶۴۸ میلیون و ۹۸۷ هزار عدد و تعداد پیامک های ورودی از سایر اپراتورهای سیار به اپراتور همراه اول، بیش از چهار میلیارد و ۱۲۰ میلیون و ۳۶۲ عدد بوده است. همین طور تعداد پیامک های درون شبکه ای همراه اول، بیش از ۴۶ میلیارد و ۳۶۴ میلیون و ۹۱۷ هزار عدد بوده است.


تعداد پیامک های خروجی از اپراتور ایرانسل به سایر اپراتورها در مجموع بیش از سه میلیارد و ۹۱۶ میلیون و ۶۰۲ هزار عدد و تعداد پیامک های ورودی از سایر اپراتورهای سیار به اپراتور ایرانسل، بیش از سه میلیارد و ۵۳۸ میلیون و ۵۵۸ هزار عدد بوده است. همین طور تعداد پیامک های درون شبکه ای ایرانسل، بیش از پنج میلیارد و ۱۶۲ میلیون و ۸۸۳ هزار عدد بوده است.


تعداد پیامک های خروجی از اپراتور رایتل به سایر اپراتورها در مجموع بیش از ۶۲۴ میلیون و ۴۸۵ هزار عدد و تعداد پیامک های ورودی از سایر اپراتورهای سیار به اپراتور رایتل، بیش از ۳۷۵ میلیون و ۷۱۶ هزار عدد بوده است. همین طور تعداد پیامک های درون شبکه ای رایتل، بیش از ۴۲ میلیون و ۶۱۰ هزار عدد بوده است.


منبع:

1399/02/20
03:50:49
5.0 / 5
3155
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات