تجهیز صنعت مخابراتی با رادیو و آنتن های مایكروویو پژوهشگران كشور

تجهیز صنعت مخابراتی با رادیو و آنتن های مایكروویو پژوهشگران كشور دیجیتالر: ساخت و تولید محصولات ارتباطی پایه و سیستمی مایكروویو با قابلیت رقابت با نمونه های خارجی از دستاوردهای یكی از شركت های دانش بنیان است كه هم اكنون در صنعت مخابراتی كشور مورد استفاده قرار گرفت.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، پرستو محبی نژاد، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان تمرکز کارهای این شرکت را ساخت و تولید محصولات ارتباطی پایه و سیستمی مایکروویو در صنعت مخابراتی با قابلیت رقابت با نمونه های خارجی دانست و اظهار داشت: بومی سازی رادیو و آنتن های مایکروویو در فرکانس های مختلف همچون دستاوردهای دانش بنیان ما بشمار می رود و توانستیم در این عرصه تا حد زیادی نیاز کشور را رفع نماییم.
وی درباره تولیدات این شرکت، اظهار داشت: ارائه سیستم های دسترسیWLL و آنتن های مختلف شبکه تلفن سیار همچون آنتن indoor، xpole، single و آنتن های مایکروویو در فرکانس های مختلف به شبکه مخابراتی کشور همچون خدمات ما است.
محبی نژاد تولید رادیوهای دیجیتال کم ظرفیت در باند 900 مگا هرتز با ظرفیت های2، 12، 24 و30 کانال و رادیوهای پرظرفیت 8mb/sec در باند 8GHZ و رادیوهای مایکرویو دیجیتال با ظرفیت 16E1 در فرکانس های 4.4،، 7، 815، 18 و 23 گیگاهرتز را از دیگر محصولات این شرکت دانست.
منبع:

1399/02/23
14:07:30
5.0 / 5
3038
تگهای خبر: تولید , خدمات , دیجیتال , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات