افرادی كه نگران تغییرات آب و هوا هستند، ماسك می زنند!

افرادی كه نگران تغییرات آب و هوا هستند، ماسك می زنند! به گزارش دیجیتالر مطالعه جدید یك شركت فناوری نشان داده است كه نگرانی افراد راجع به تغییرات آب وهوایی تعیین می كند كه در دوران پاندمی كروناویروس، تا چه اندازه از ماسك استفاده می نمایند.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، نظرسنجی ها نشان میدهد که موضع افراد در مورد تغییرات آب وهوایی، تا حدودی تصمیم آنها برای پوشیدن ماسک در دوران شیوع کروناویروس را مشخص می کند.
"مورنینگ کانسالت"( The Morning Consult) یک شرکت فناوری است که این بررسی را انجام داده تا ببیند چگونه دیدگاه یک فرد در مورد بحران سلامت جامعه، رفتار آنها در قبال دیگران را تحت تأثیر قرار می دهد.
تیم تحقیقاتی این پروژه، در تاریخ ۱۴ تا ۱۶ آوریل از ۲ هزار و دویست آمریکایی نظرسنجی آنلاین انجام دادند و سوالاتی را پیرامون دیدگاه آنها در مورد تغییرات آب و هوا و احتیاط های لازم در دوران شیوع کروناویروس پرسیدند.
این بررسی نشان می دهد، حدودا ۵۴ درصد از افرادی که راجع به آب وهوا نگران هستند، همیشه در اجتماع ماسک می زنند.
این در حالیست که تنها ۳۰ درصد از افرادی که راجع به تغییرات آب وهوایی نگران نیستند، از ماسک استفاده می نمایند.
گروهی از مردم که راجع به آب وهوا نگران بودند، موافق این مساله بودند که تغییرات زیست محیطی به سبب کارهای انسانی انجام شده. این گروه راجع به آینده کره زمین هم نگران بودند.
گروه دیگر که راجع به آب وهوا نگران نبودند، افرادی بودند که گفتند در مورد تغییرات آب وهوایی یا خیلی نگران نیستند یا اصلا نگرانی ندارند.1399/02/27
15:38:39
5.0 / 5
2666
تگهای خبر: آنلاین , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات