دید و بازدید یك برنامه با وزیر ارتباطات

دید و بازدید یك برنامه با وزیر ارتباطات برنامه صبحگاهی یه روز تازه روز فردا دوشنبه 17 شهریورماه میزبان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات است تا به سوالات بینندگان برنامه پاسخ دهد.


به گزارش دیجیتالر به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما؛ برنامه یه روز تازه که حوالی ساعت ۷ بامداد آغاز می شود فردا با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به سوالات بینندگان درباره بسترهای اینترنت و آموزش های مجازی پاسخ خواهد داد.
روز یکشنبه هم گزارشگر برنامه در دفتر آذری جهرمی حاضر شده بود و بعضی از سوالات مخاطبان را از وزیر ارتباطات پرسید و در ادامه قول حضور در برنامه را از وی گرفت.
به همین دلیل بینندگان برنامه می توانند سوالات خود از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را با ارسال به سامانه پیامکی برنامه یه روز تازه به شماره ۱۰۰۰۰۵۱۹ و یا فضای مجازی برنامه به آدرس yerozetaze.tv5@ ارسال نمایند.
اما در بخش دیگری از برنامه فردا رضوان حکیم زاده معاون ابتدایی وزارت آموزش و پرورش حضور دارد تا درباره جزئیات مدارس پایه ابتدایی و طرح هایی این معاونت برای آموزش درست در شرایط کرونا اطلاعات جدیدی را به مخاطبان عرضه نماید.
همین طور باتوجه به مناسبت تاریخی این روز یعنی ۱۷ شهریور عوامل برنامه از محمدمهدی اسلامی کارشناس تاریخ معاصر ایران دعوت به عمل آورده اند تا درباره جمعه سیاه سال ۱۳۵۷ صحبت و یاد و خاطره مبارزان و شهیدان آن روز را زنده کند.
در سوی دیگر استودیو نیز ابراهیم صادقی مربی ۴۱ ساله باشگاه سایپا که اخیرا قرارداد خودرا با این باشگاه تمدید کرده حاضر و نظرات خودش را درباره قانون منع بکارگیری مربیان و بازیکنان خارجی در فوتبال ارائه می کند و از مزایا و معایب این طرح می گوید.
در ادامه این روند فردا طبق روال چهارشنبه بامداد ها بخش ابتدایی برنامه یعنی ورزش صبحگاهی با حضور رضا اعلایی نژاد پیگیری می شود.
در برنامه «یه روز تازه» دوشنبه ۱۷ شهریورماه علاوه بر وحید رونقی و مژده خنجری؛ حافظ کاظم زاده نیز بخش های ورزشی را اجرا خواهدنمود.
برنامه یه روز تازه که کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما است، از شروع هفته تا روز چهارشنبه از ساعت ۷ تا ۹ بامداد به مدت ۱۲۰ دقیقه پخش می شود.1399/06/17
12:26:57
5.0 / 5
2018
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات