نقل مكان شركت HPE از منطقه گران سیلیكون ولی

نقل مكان شركت HPE از منطقه گران سیلیكون ولی شركت هیولت پاكارد اینترپرایز (HPE) دفتر مركزی خودرا از سیلیكون والی به منطقه كم هزینه تر هیوستون تگزاس منتقل می كند.به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، این شرکت اعلام نموده که در حال ساخت یک دفتر مرکزی جدید در هیوستون است که چهارمین شهر پرجمعیت آمریکاست. شرکت HPE همین طور درآمد سه ماهه ای را گزارش کرده که فراتر از پیش بینی مفسرین بود و نشان میدهد که کسب وکارها، سخت افزار دیتاسنتر خودرا در دوران پاندمی ویروس کرونا ارتقا داده اند.

شرکت HPE در سال ۲۰۱۵ بعد از انحلال شرکت هیولت پاکارد که یکی از شرکتهای فناوری منطقه خلیج سانفرانسیسکو بود و در سال ۱۹۳۹ در یک گاراژ در پالو آلتو تاسیس شده بود، بوجود آمد. نقل مکان HPE به دنبال ارزیابی مجدد کارهای این شرکت صورت می گیرد که تحت تاثیر توافق کار از هر منطقه ای میان کارمندان و شرکتها در دوران پاندمی ویروس کرونا و تمایل آنها به مهاجرت از منطقه ای که هزینه های زندگی و رفت و آمد دشواری دارد، بوده است.

آنتونیو نری، مدیرعامل HPE که سرور، سخت افزار ذخیره سازی و تجهیزات شبکه تولید می کند و از زمان جدایی از شرکت کامپیوتر سازی هیولت پاکارد در هر سه ماهه به جز یک سه ماهه کاهش درآمد گزارش کرده، در کوشش برای متحول کردن این شرکت است. در همین راستا، نری هزینه های نیروی کار را کاهش داده، از کسب و کارهای غیرسودآور خارج شده و بازار خدمات ابری را دنبال می کند.

فروش این شرکت در سه ماهه منتهی به ۳۱ اکتبر نسبت به زمان مشابه سال قبل تغییر چندانی نداشت و ۷.۲ میلیارد دلار بود در صورتیکه مفسرین درآمد ۶.۹ میلیارد دلار را برای این شرکت پیش بینی کرده بودند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، شیوع کووید ۱۹ و کندی اقتصادی موجب ضعیف شدن تقاضا برای سخت افزار کامپیوتر و شبکه و خدمات آن شده بود اما حالا که شرکتها به کارمندانشان اجازه می دهند در مناطق دوردست به فعالیتشان ادامه دهند، روی تجهیزاتی سرمایه گذاری می کنند که بتوانند فعالیتشان را کارآمدتر کنند.
1399/09/12
14:56:01
5.0 / 5
1189
تگهای خبر: تولید , خدمات , ساخت , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات