آذری جهرمی:

زمان اتصال روستاهای سیستان و بلوچستان به شبكه ملی اطلاعات فردا مشخص می شود

زمان اتصال روستاهای سیستان و بلوچستان به شبكه ملی اطلاعات فردا مشخص می شود به گزارش دیجیتالر سیستان و بلوچستان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: زمان بندی اتصال روستاهای سیستان و بلوچستان به شبکه ملی اطلاعات تا فردا شب مشخص خواهد شد.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا محمدجواد آذری جهرمی شامگاه سه شنبه در جمع بندی سفر به سیستان و بلوچستان از تست نهایی تجهیزات در اطراف زاهدان آگاهی داد و اضافه کرد: تا فردا شب زمان بندی اتصال تک تک روستاها به شبکه ملی اطلاعات مشخص می شود.
وی بیان کرد: امروز از مناطق روستایی اطراف خاش و زاهدان بازدید میدانی به عمل آمد که برنامه اجرائی و زیرساخت های آن آماده شده است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهارکرد: تست نهایی نیز در منطقه چشمه زیارت اطراف زاهدان در حال انجام می باشد که تا امشب نتیجه نهایی آن مشخص می شود.
وی با اشاره به جلسات فنی و کارشناسی در دو روز گذشته اشاره کرد: نهایت فردا شب می توانیم برنامه اجرائی و زمان بندی اقدامات خودرا به مردم گزارش و مشخص نماییم در چه زمانی چه روستایی به شبکه ملی اطلاعات متصل می شود.
جهرمی اضافه کرد: تمام برنامه ریزی انجام شده تا اختتام اردیبهشت بوده اما از سه هفته آتی به تدریج اتصال روستاها به شبکه شروع می شود و همین امروز هم ۱۱ روستا متصل شدند.
وی اشاره کرد: در این ۱۱ روستا واقع در منطقه چشمه زیارت اطراف زاهدان تقریباً از ۱۰ تا ۲۰۰ خانوار زندگی می کنند که با راه اندازی ۲ سایت به اینترنت پرسرعت دسترسی پیدا کردند.
منبع:

1399/10/11
00:59:05
0.0 / 5
1029
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات