تفحص پارلمان هند از تغییرات حریم خصوصی واتساپ

تفحص پارلمان هند از تغییرات حریم خصوصی واتساپ چند روز بعد از درخواست وزارت فناوری اطلاعات هند برای لغو تغییرات جدید در حریم خصوصی واتس اپ، مدیران فیسبوک به پاسخگویی در مقابل کمیته پارلمانی این کشور درباره سیاست حریم خصوصی این سرویس پیام رسان پرداختند.به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، یکی از اعضای این کمیته به خبرنگاران اظهار داشت: این کمیته از فیسبوک – شرکت مادر واتس اپ- پرسید چرا فیسبوک شرایط حریم خصوصی واتساپ را تغییر می دهد و این مساله چه تاثیری روی کاربران خواهد داشت.

این نماینده هندی که مایل نبود نامش فاش شود، اظهار نمود: اعضای کمیته می خواستند بدانند تغییر سیاست حریم خصوصی چه تاثیری بر مصرف کنندگان هندی خواهد داشت.

یک سخنگوی واتساپ اعلام نمود این شرکت نظراتش را ارائه کرد و به همکاری با این کمیته در آینده ادامه می دهد.

هند با ۴۰۰ میلیون کاربر، بزرگترین بازار واتساپ است و این سرویس پیام رسان نقشه های بزرگی برای فضای پرداخت دیجیتالی شامل فروش بیمه سلامت بوسیله شرکایش دارد.

واتس اپ ماه جاری با ارسال اطلاعیه ای به کاربرانش درباره تغییرات جدید حریم خصوصی که تحت آن اطلاعات کاربر شامل شماره تلفن و مکان با فیسبوک و زیرمجموعه اش به اشتراک گذاشته می شود، طوفان به پا کرد. به دنبال نگرانیهای مربوط به حریم خصوصی، اپلیکیشنهای رقیب مانند سیگنال و تلگرام با رشد شمار کاربران جدید روبرو شدند و واتساپ هفته گذشته تصمیم گرفت زمان اجرای این تغییرات را از فوریه به ماه مه به تاخیر بیاندازد.

بر اساس گزارش رویترز، فیسبوک سال قبل ۵.۷ میلیارد دلار در واحد دیجیتالی شرکت ریلاینس اینداستریز سرمایه گذاری کرد که با هدف جذب دهها میلیون مغازه دار سنتی هندی جهت استفاده از سرویس پرداخت دیجیتال بوسیله واتساپ صورت گرفت.
1399/11/03
13:28:26
0.0 / 5
1090
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات