شنبه، آخرین مهلت ثبت نام اینترنت رایگان دانشجویان و طلاب

شنبه، آخرین مهلت ثبت نام اینترنت رایگان دانشجویان و طلاب دیجیتالر: دانشجویان و طلابی که تا حالا نسبت به دریافت هدیه اینترنت رایگان وزارت ارتباطات اقدام نکرده اند تا ساعت 12 فردا شب (شنبه 9 اسفندماه) فرصت ثبت نام دارند و این مهلت قابل تمدید نیست.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، با شیوع کرونا، شیوه آموزش مجازی در مراکز آموزشی و دانشگاه ها به راه افتاد، اعتراضاتی نسبت به رایگان نشدن سایت های دانشگاهی وجود داشته که دلیل استفاده دانشجویان از وی پی ان هنگام اتصال به سامانه های آموزش الکترونیکی و اطلاعات ناقص سامانه هایی که از طرف دانشگاه ها به وزارت ارتباطات اعلام شده، عنوان شد. بنا بر این محمدجواد آذری جهرمی- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از جایگزینی یک بسته ۶۰ گیگابایتی به هر دانشجو و طلبه بجای رایگان کردن سایت دانشگاه ها آگاهی داد.
با توجه به این که از روز یکشنبه هفته آتی، ترافیک استفاده از سامانه های آموزشی دانشگاه ها و حوزه ها دیگر رایگان نبوده و یارانه آموزشی تنها بوسیله بسته های ۶۰ گیگا بایتی در اختیار دانشجویان و طلاب قرار خواهد گرفت، متقاضیانی که تا حالا ثبت نام نکرده اند می توانند در مهلت باقی مانده با مراجعه به سایت ictgifts.ir ثبت نام خودرا تکمیل کنند.
بر طبق گزارش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، هر کد ملی فقط یک بار حق ثبت نام در سامانه را دارد و بعد از تکمیل پروسه ثبت نام، به هیچ وجه امکان تغییر اطلاعات وجود نخواهد داشت. در صورتیکه به سبب عدم وجود اطلاعات پایه ای، ثبت نام با موفقیت انجام نشود، در آخرین مرحله ثبت نام، امکان ثبت اعتراض در سامانه پیش بینی شده است. برای ستاندن تایید، اعتراضات به صورت دوره ای در اختیار وزارت عتف، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد اسلامی و مراکز حوزوی قرار می گیرد و دانشجویان می توانند موضوع را از این سازمان ها پیگیری کنند.
تا حالا ۵۰ درصد دانشجوها و طلبه های معرفی شده برای دریافت بسته های خود ثبت نام کرده و بسته های اینترنتی آنها فعال گردیده است. دانشجویان و طلابی که تا حالا نسبت به دریافت هدیه اینترنت رایگان وزارت ارتباطات اقدام نکرده اند تا ساعت ۱۲ فردا شب (شنبه ۹ اسفندماه) فرصت ثبت نام دارند و این مهلت قابل تمدید نیست.
منبع:

1399/12/09
14:57:46
0.0 / 5
1248
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات