دادستان كل كشور مطرح كرد

غصه فراوانی در زمینه مدیریت فضای مجازی در چهره رهبری می بینیم

غصه فراوانی در زمینه مدیریت فضای مجازی در چهره رهبری می بینیم به گزارش دیجیتالر دادستان کل کشور با اشاره به اینکه متاسفانه مدیریت فضای مجازی فشل است و به تعبیر مقام معظم رهبری ول و رها است اظهار داشت: غصه فراوانی دراین زمینه در چهره رهبری می بینیم. برخی از مدیران بحث فیلترینگ را مطرح می کنند اما این بحث انحرافی، غلط انداز و فرار به جلو است. هیچ کس نمی گوید فضای مجازی را ببندید آن چه مورد تاکید مقام معظم رهبری است بحث مدیریت فضای مجازی است.به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، محمد جعفر منتظری در آیین تکریم و معارفه دادستان نظامی استان تهران اظهار داشت: ایام خجسته ماه شعبان و عید نوروز را به همه تبریک عرض می کنم. به مناسبت تقدیر و تشکر یکی از خدمتگزاران دستگاه قضا، جناب ترکی که قریب ۵ سال سکان دار دادسرای نظامی استان تهران بودند و امروز با گذشت ۵ سال با افتخار سنگر را تحویل می دهد جمع شدیم و از زحمات ایشان تقدیر و تشکر می کنم و انصافا ایشان آن چه را که در توان داشتند در جهت خدمت به دستگاه قضا و نیروهای مسلح تقدیم کردند.

دادستان کل کشور اظهار داشت: چهره شناخته شده ی دیگری در این منصب سکان دار می شود که چهره شاخصی است و هرچند سابقه خدمت در نیروهای مسلح را ندارند اما حتما شناخت لازم را از دستگاه قضایی و نیروهای مسلح دارند.

منتظری اشاره کرد: به تناسب ارتباط سازمان قضایی نیروهای مسلح با قوای نظامی و انتظامی، این سازمان مسئولیت بسیار سنگین و نقش آفرین در نیروهای مسلح داشته و دارند و حلقه ربطی است بین یکی از قوای سه گانه با نیروهای مسلح و نقش نیروهای مسلح در اقتدار و امنیت کشور نقش بی بدیلی است البته دستگاه های دیگر نیز نقش دارند اما نقش نیروهای مسلح بی بدیل است و اقتدار کشور به اقتدار نیروهای مسلح وابسته است.

دادستان کل کشور افزود: سلامت و توانمندی نیروهای مسلح از نکات مهم و مورد تاکید فرمانده کل قوا بوده و هست نقش سازمان قضایی نیروهای مسلح در حفظ و سلامت و پیشگیری هرگونه صدمه ای بسیار مهم می باشد. در درمان، پیشگیری بسیار مهمست و در نیروهای مسلح هم پیشگیری بسیار مهمست.

وی با اشاره به اینکه بدانید و می دانیم که دشمن برای لطمه رساندن به ارکان نظام جمهوری اسلامی به شدت سرمایه گذاری می نماید اظهار داشت: این چنین نیست که تصور نماییم دشمن ناامید بازگشته است. دشمن هم به لحاظ علمی توانمند است و هم پشتوانه مالی دارد و تمام توان خودرا به کار گرفته که جریانی که در طول ۴۰ سال به مقابله با استکبار پرداخته را از بین ببرد.

منتظری با اشاره به اینکه دشمن در سه جبهه تلاش می کند و کرده است اظهار داشت: اول جبهه نظامی است؛ از ترورها تا کودتاها و جنگ تحمیلی ۸ ساله، همه توانش را به کار برد تا نظام را از بین ببرد و تاهمین اواخر بحث گزینه نظامی را مطرح کرده و می کند اما دید که نمی تواند در نظام جمهوری اسلامی به جهت نیروهای مسلح مقتدر از آن استفاده نماید پس گرینه نظامی را مفتضحانه به خاطر اقتدار نیروهای مسلح زیر میز گذاشت. حرف اول اقتدار کشور را نیروهای مسلح می زنند و دفاع از کشور به جایی رسیده که دشمن جرئت نمی کند از گزینه نظامی مقابل کشور استفاده نماید و اقتدار نیروهای مسلح از مهم ترین چیزهایی است که برای کشور امنیت می آورد.

وی اضافه کرد: نیروهای مسلح مقتدر جایگاه رفیع خودرا بشناسید که می شناسید و آن راحفظ کنید و روز به روز بر اقتدار خود بیفزایید این اقتدار و توانمندی مرهون این است که نیروهای مسلح را سالم نگه داریم البته دشمن تلاش می کند از منافذی نفوذ کند ممکنست غلط های ریزی انجام دهد اما هیچ گاه نمی تواند به اهداف شوم خود برسد.

منتظری با اشاره به اینکه جبهه دومی که دشمن در آن تلاش می کند، جنگ اقتصادیست اظهار داشت: دشمن با همه توان به میدان آمده است. از آن سالی که مقام معظم رهبری موضوع اقتصاد مقاومتی را مطرح نمودند آثار جنگ اقتصادی را می دیدند. اقتصاد مقاومتی یعنی از درون اقتصادی داشته باشیم که در مقابل توطئه های دشمن مقاوم باشد و تحریم های دشمن جنگ تعریف شده با ابعاد مختلف است. ما باید به نیمه پر و نیمه خالی وضعیت اقتصادی نگاه نماییم و مقام معظم رهبری هم اشاره به نیمه پر کردند اما باید نیمه خالی را هم مورد توجه قرار دهیم.

دادستان کل کشور با اشاره به اینکه آرایش جنگی اقتصادی که داریم متناسب با جنگ اقتصادی دشمن نیست که آثارش را در جامعه می بینیم، اظهار داشت: اقشار لطمه پذیر به شدت تحت فشار هستند و این ناشی از ضعف مدیریتی مسئولان اقتصادی در جامعه است و اگر مدیران اقتصادی در مقابل جنگ اقتصادی دشمن آرایش مناسبی داشتند امروز شاهد آثار کمتری بودیم.

منتظری با اشاره به اینکه جبهه دیگری که دشمن به آن حمله می کند، جبهه فرهنگی است که همه جامعه را تحت تاثیر قرار داده است، اظهار داشت: چندین سال است که مقام معظم رهبری بحث شبیخون فرهنگی را مطرح نمودند و امروز با تمام تشکیلات دشمن به میدان آمده و خانواده، جوانان، فرهنگ دینی ما را مورد هدف قرار داده است و دشمن از همه بسترها استفاده می نماید که یکی از این بسترها فضای مجازی است که جزو ضروریات زندگی مردم شده است و می توان از آن استفاده های بسیار خوبی کرد اما خطراتی که از آن متوجه جامعه می شود هم بسیار مهمست.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه مدیریت فضای مجازی فشل است و به تعبیر مقام معظم رهبری ول و رها است اظهار داشت: غصه فراوانی دراین زمینه در چهره رهبری می بینیم و برخی از مدیران بحث فیلترینگ را مطرح می کنند اما این بحث انحرافی، غلط انداز و فرار به جلو است. هیچ کس نمی گوید فضای مجازی را ببندید آن چه مورد تاکید مقام معظم رهبری است بحث مدیریت فضای مجازی است و عده ای با عملکرد ضعیف خود در فضای مجازی خون به دل رهبری و مراجع تقلید می کنند که باید یک روزی جوابگوی عمل و ترک فعل های خود باشند. امروز گلوله های آتشین ضد اخلاق و مذهب در اتاق خواب دختر و پسر شما است.

منبع:

1400/01/17
16:26:33
5.0 / 5
937
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات