وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام كرد

تكذیب فیلتر كلاب هاوس

تكذیب فیلتر كلاب هاوس به گزارش دیجیتالر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلان اینکه کلاب هاوس فیلتر نیست، اظهار داشت: فیلتر قواعد و ضوابط خودرا دارد و نباید تشویش اذهان عمومی کرد.به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، در پی اختلال در دسترسی خیلی از کاربران اپلیکیشن کلاب هاوس، نگرانی ها از فیلتر شدن این اپلیکشن مبتنی بر صدا در کشور افزایش یافت.

در این زمینه، محمد جواد آذری جهرمی که در نشست آنلاین رئیس کل بانک مرکزی با کارشناسان و فعالان اقتصادی در کلاب هاوس حضور داشت، در واکنش به قطع مکرر ارتباط اعضای نشست و مطرح شدن گمانه فیلتر شدن کلاب هاووس از عصر پنج شنبه در ایران اظهار داشت: کلاب هاوس فیلتر نیست و مشکلاتی که برای کاربران به وجود آمده ممکنست ناشی از مسائل فنی باشد.

وی اضافه کرد: این اختلال فقط در زمان ۴ عصر روز پنج شنبه رخ داد ولی حالا کلاب هاوس فیلتر نیست و همه بدون فیلتر شکن می توانند وارد شوند.

آذری جهرمی اظهار داشت: اکنون ۶۴۰۰ نفر در این روم حضور دارند و بنظر می رسد ماجرای فیلتر بودن، بیشتر یک فرافکنی است؛ این در شرایطی است که «فیلتر کردن»، قواعد خاص خودش را دارد و نباید با مطرح کردن «فیلتر شدن کلاب هاوس»، مبادرت به تشویش اذهان عمومی کرد.

وی با اعلان اینکه منشأ اختلال عصر پنج شنبه هنوز معلوم نیست، اظهار داشت: هم اکنون به جز اختلالات مختصری که روی ارتباطات همراه اول ادامه دارد، اختلال جدی دیگری وجود ندارد و کاربران این شبکه بدون استفاده از فیلترشکن می توانند به کلاب هاوس وصل شوند.

منبع:

1400/01/21
11:48:46
5.0 / 5
957
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات