دستور هوشی مین برای توقف فعالیت كارخانه سامسونگ

دستور هوشی مین برای توقف فعالیت كارخانه سامسونگ شهر هوشی مین در بحبوحه شیوع کرونا به مجتمع HCMC CE سامسونگ الکترونیکس و سایر شرکتهایی که در پارک فناوری سایگون کارخانه دارند، دستور داد فعالیتشان را متوقف کرده و امکانات جای خواب برای کارکنانشان ایجاد کنند.به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، لی بیچ لون، معاون مدیر پارک فناوری سایگون در مصاحبه تلفنی به بلومبرگ اظهار داشت: ما نه تنها از کارخانه سامسونگ بلکه از همه کارخانه ها خواسته ایم تا زمانی که برنامه هایشان درباره قرنطینه و امکانات استراحت در کارخانه برای کارگرانشان را عرضه می کنند، بطور موقت فعالیتشان را متوقف کنند. بعد از مرور برنامه های آنها، به کارخانه هایی که به الزامات ما عمل کنند، اجازه بازگشایی خواهیم داد.

شرکت اینتل که یک کارخانه تست و مونتاژ در این پارک دارد، بعد از ایجاد محل استراحت و کاهش برخی از فعالیتهایش، اجازه یافت به فعالیت ادامه دهد.

مقامات در استان های شمالی باک نین و باک جیانگ ویتنام که کارخانه های سامسونگ الکترونیکس و تأمین کنندگان جهانی اپل در آنها واقع شده اند، پیش تر الزامات مشابهی را وضع کردند.

در شهر هوشی مین شیوع سریع بیماری سبب شد قرنطینه ۱۵ روزه ای وضع شود که از نهم ژوییه شروع شد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، اطلاعات نسخه های ویتنامی و انگلیسی وبسایت پارک فناوری سایگون نشان داده است که ۸۶ تا ۱۵۷ شرکت و موسسه در این پارک فعالیت دارند. هر کدام از این نسخه ها آمار متفاوتی از شمار شرکتها عرضه کرده اند.

منبع:

1400/04/24
15:53:13
5.0 / 5
443
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات