موسوی:

طرح صیانت از حقوق كاربران در فضای مجازی امروز مطرح نمی گردد

طرح صیانت از حقوق كاربران در فضای مجازی امروز مطرح نمی گردد سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اعلان اینکه طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی از دستور کار مجلس خارج نشده، اظهار داشت که این طرح در جلسه علنی امروز مجلس مطرح نخواهد شد.


سیدنظام الدین موسوی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی از دستور کار مجلس خارج نشده بلکه در نوبت دستور کار قرار دارد، ولی «امروز» نوبت به بررسی آن نرسید.
وی اضافه کرد: روال مجلس این است که تا قسمتی از جلسه، دستور کار مطرح می شود و بعد وارد تذکر و نطق نمایندگان خواهیم شد، بدین سبب گاهی دستورهایی که از قبل اعلام می شود به خاطر طولانی شدن دستورهای قبلی در همان روز مطرح نمی شوند.
موسوی در آخر اضافه کرد که این طرح به جلسات آینده مجلس موکول خواهد شد.
به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا، طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی در دستور کار جلسه علنی بامداد امروز (دوشنبه) مجلس قرار داشت و در ساعات ابتدایی جلسه امروز نیز نمایندگان برای صحبت بعنوان موافق و مخالف این طرح ثبت نام کرده بودند.
نمایندگان مجلس از شروع جلسه امروز درحال بررسی کلیات و جزئیات طرح دو فوریتی الزام دستگاه های اجرائی جهت پاسخگوئی به تذکرات کتبی و شفاهی نمایندگان بودند.1400/05/05
12:31:32
5.0 / 5
169
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات