ساخت ربات ركوردشكن دومینو چین توسط مهندس سابق ناسا

ساخت ربات ركوردشكن دومینو چین توسط مهندس سابق ناسا به گزارش دیجیتالر ربات جدیدی که توسط مهندس سابق ناسا ساخته شده است، می تواند قطعات دومینو را در یک محوطه که ۷ دومینو چین ماهر احتیاج به یک هفته زمان برای آن دارند، به تنهایی فقط طی ۲۴ ساعت بچیند و در واقع ۵۰ برابر سریع تر از یک دومینو چین ماهر، دومینو می چیند.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا و به نقل از آی ای، "مارک روبر" مهندس سابق ناسا که حالا یک یوتیوبر شده است، به خاطر کارهای مختلف مهندسی با هدف سرگرمی مانند ساختن بمب های زرق و برق دار برای پیشگیری از سارقان مشهور است.
وی در جدید ترین پروژه خود به همراه تیمش موفق به ساخت یک ربات خودران با یک بازوی رباتیک پرسرعت شده است که می تواند ۸۰۰ متر دومینو بچیند.
این ربات ۵۰ برابر سریع تر از یک دومینو چین ماهر است و طی پنج سال کار سه نفره ساخته شده است.


"الکس بائوکام" همکار "مارک روبر" در این پروژه می گوید: من این فرصت باورنکردنی را داشتم تا با "مارک روبر" در پروژه ربات دومینو چین همکاری کنم. من مسئول ساخت همه قطعات ربات، نرم افزارها و وسایل الکترونیکی این ربات متحرک بودم.
سخت افزار این ربات به صورت سفارشی طراحی شده است و نرم افزار آن هم کاملا جدید است و از پایه توسط سه کامپیوتر مختلف طراحی شده است.1400/05/08
12:10:56
5.0 / 5
248
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات