حذف شماره های همراه از جستجوگر گوگل میسر شد

حذف شماره های همراه از جستجوگر گوگل میسر شد دیجیتالر: بعد از ممکن شدن حذف برخی اطلاعات شخصی از جستجوگر گوگل حالا حذف شماره تلفن های همراه نیز از این جستجوگر اینترنتی ممکن شده است.به گزارش دیجیتالر به نقل از انگجت، گوگل مدت هاست درخواست هایی را برای حذف برخی اطلاعات شخصی از نتایج جستجوگر خود پذیرفته است، اما حالا یک گزینه مفیدتر در دسترس قرار گرفته است. گوگل این خط مشی را گسترش داده تا به شما امکان دهد اطلاعات تماس مانند شماره تلفن همراه، آدرس ایمیل و آدرس های فیزیکی را حذف کنید.
بر طبق موضع قبلی این شرکت، پذیرش چنین درخواست هایی به موارد خاص محدود شده بود. بعنوان مثال، در صورت کلاهبرداری آشکار بانکی چنین اقدامی ممکن بود. در عین حال گوگل همچنان درخواست ها را بررسی می کند تا مطمئن شود که صادق هستند. بعنوان مثال، گوگل شماره های مراجعی را که خدمات عمومی ارائه می دهند، پاکسازی نمی نماید. همین طور یک سیاست مدار نمی تواند بسادگی درخواست کند که شماره تلفن دفترش از این جستجوگر حذف شود.
این تحول به دنبال دیگر کوشش های اخیر برای جلوگیری از انتشار اطلاعات حساس بوسیله گوگل است. از سال گذشته، کاربران زیر ۱۸ سال گوگل می توانند درخواست حذف تصاویر خودرا از جستجوگر تصویری این شرکت مطرح کنند. رویه هایی از این دست می تواند موجب خنثی کردن افراد مزاحم، آزاردهنده ها و تعقیب کنندگانی شود که روی جستجوگر گوگل برای رسیدن به اهداف خود حساب می کنند.


منبع:

1401/02/09
12:35:33
5.0 / 5
469
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات