آغازین دوره رویدادهای تیك آف در كرمانشاه برگزار می گردد

آغازین دوره رویدادهای تیك آف در كرمانشاه برگزار می گردد دیجیتالر: كرمانشاه - مدیر اجرایی شتابدهنده كارآفرینی تیك از برگزاری آغازین دوره رویدادهای «تیك آف» با فرمت «ایده شو» در امتداد پشتیبانی از خلاقیت و نوآوری و شناسایی استعدادهای بالقوه دانشجویان دانشگاه های استان كرمانشاه آگاهی داد.


سامان فتحی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مجموعه رویدادهای تیك آف به منظور فرهنگ سازی و فعال سازی فضای استارتاپی بین دانشجویان دانشگاه های استان و آشنا كردن جامعه دانشگاهی با كسب و كارهای نوین و همین طور قوی تر كردن اكوسیستم استارتاپی استان در غرب كشور و حتی در سطح كشور با محوریت شتابدهنده كارآفرینی تیك و همین طور جذب تیم های قوی انجام می گیرد.
وی اضافه كرد: مجموعه رویدادهای تیك آف بزرگترین رویداد استارتاپی غرب كشور است كه طبق برنامه زمان بندی در هفته های آذر ماه یك رویداد با دانشگاه های برتر استان برگزار می شود.
وی در مورد روش اجرای این رویدادها اشاره كرد: در زمان برگزاری رویداد تیك آف به هر كدام از دانشجویان كه ایده ای دارند فرصتی اختصاص داده می شود كه ایده خودرا مطرح كنند و تیم داوری متشكل از نماینده شتابدهنده كارآفرینی تیك، نماینده دانشگاه و نماینده پارك علم و فناوری كرمانشاه، سپس ارزیابی نظرات حضار و بررسی های لازم، ایده های برتر را اعلام می كنند.
وی افزود: تیم های برتر سپس انتخاب مورد حمایت شتابدهنده تیك قرار خواهند گرفت و می توانند از خدمات مجموعه تیك استفاده كنند و در ادامه، تیم های برتر مجوزی برای ورود به رویداد اصلی كه رقابتی بین دانشجویان دانشگاه های مختلف خواهد بود پیدا می كنند.
فتحی اظهار داشت: خروجی تیم های منتخب در یك رویداد مشترك استارتاپی بین دانشگاهی به رقابت می نشینند كه حد فاصل برگزاری رویداد مقدماتی تا رویداد نهایی تیم ها در شتابدهنده تیك مراحل كار خودرا تكمیل می كنند تا با قدرت بیشتری در رویداد نهایی حضور پیدا كنند.
وی عنوان كرد: تابحال هماهنگی های لازم برای اجرای رویداد مقدماتی تیك آف با دانشگاه های فرهنگ و هنر، صنعتی، رازی و آزاد صورت گرفته است و طبق زمان بندی مقرر برگزار می شود.
سامان فتحی اظهار داشت: از همه دانشگاه های استان دعوت میگردد جهت شركت در مرحله مقدماتی این رقابت استارتاپی آمادگی خودرا با بازگشت به سایت الكترونیكی شتابدهنده كارآفرینی تیك با آدرسwww.ticacc.ir اعلام نمایند تا شرایط برگزاری رویداد تیك آف برای حضور دانشجویان علاقه مند به این حوزه فراهم گردد.
3033/8066


1397/08/29
14:47:32
5.0 / 5
4512
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات