تحویل نمونه های آزمایشگاهی با پهپاد!

تحویل نمونه های آزمایشگاهی با پهپاد! دیجیتالر: یك شركت در آمریكا یك خط هوایی برای تحویل نمونه های آزمایشگاهی با پهپاد راه اندازی می نماید.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، خطوط هوایی پهپادها در ایالات متحده آمریكا به شكل روزافزون در حال رواج هستند. در همین راستا شركت های "UPS" و "Matternet" یك خط هوایی پهپاد را راه اندازی می كنند كه از این هوانوردهای رباتیك برای حمل نمونه های پزشكی در كارولینای شمالی استفاده می نماید.
پهپادهای این خط هوایی از نوع كوادكوپتر M2 و قادر به حمل ۲.۲ كیلوگرم بار تا فاصله ۲۰ كیلومتر هستند. اما باز هم نیاز به سریع تر و ارزان تر شدن و سازگاری بیشتر نسبت به سیستم های كنونی دارند.
حمل و نقل نمونه های آزمایشگاهی حالا در سراسر این شهر با استفاده از خودرو انجام می شود و راه اندازی این خط هوایی به ترافیك این منطقه باز كمك می نماید.
این پهپادها در مسیرهای ثابتی پرواز خواهند كرد و توسط یك خلبان مجهز به كنترل از طریق دور تحت نظارت قرار می گیرند.
این كار قسمتی از برنامه آزمایشی بزرگ اداره هوانوردی فدرال آمریكا(FAA) برای آزمایش مشاركت دولتی و خصوصی در استفاده از پهپادها است.
راه اندازی این خط هوایی یك شروع ساده است، اما در طول زمان گسترش خواهد یافت. شركت های "UPS" و "Matternet" هر دو قصد دارند از این خط هوایی جهت بررسی نحوه استفاده از پهپادها در سایر تأسیسات پزشكی در سراسر ایالات متحده استفاده كنند.
اگر این كار موفقیت آمیز باشد، بزودی بیمارستان های آمریكا یكی سپس دیگری از پهپادها برای انجام كارهای مختلف استفاده می كنند.1398/01/10
23:04:25
5.0 / 5
4258
تگهای خبر: ربات , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات