برنامه حركت قطارها و اتوبوس ها در گوگل مپ

برنامه حركت قطارها و اتوبوس ها در گوگل مپ به گزارش دیجیتالر گوگل می خواهد در به روزرسانی نرم افزار ˮگوگل مپˮ، امكان اطلاع از برنامه حركت قطارها و اتوبوس ها را برای مردم هند فراهم آورد.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا و به نقل از تك كرانچ، شركت اپل می خواهد نرم افزار "گوگل مپ"(Google Maps) را برای كاربران هندی خود ارتقا دهد.
هم اكنون، میلیون ها نفر در هندوستان، برای مسیریابی از گوگل مپ استفاده می نمایند. حالا گوگل تصمیم گرفته تا قابلیت های نرم افزار خویش را برای این افراد افزایش دهد. به قول این شركت، از این پس كاربران هندی می توانند با كمك گوگل مپ، موقعیت قطارها و برنامه سفر اتوبوس ها را در ۱۰ شهر بزرگ هندوستان بررسی نمایند تا استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی برای آنها ساده تر باشد.
گوگل اعلام نموده كه برای عرضه برنامه سفر و موقعیت قطارها و اتوبوس ها، با استارتاپ "سیگموند لبز"(Sigmoid Labs) همكاری می كند. این استارتاپ هم اپلیكیشنی موسوم به "قطار من كجاست" (Where is My Train) دارد كه عملكرد آن، مشابه عملكرد گوگل مپ است.
روزانه حدود هشت میلیون نفر از مردم هند برای رسیدن به محل كار خود، از قطارها استفاده می نمایند. با به روزرسانی گوگل مپ، كاربران هندی از این پس می توانند همه قطارهای مناسب سفر خویش را پیدا كنند و برنامه حركت آنها را داشته باشند.
گوگل برای عرضه برنامه حركت اتوبوس ها، برای اولین بار می خواهد تلفیقی از داده های مربوط به ترافیك و برنامه حركت اتوبوس ها را عرضه نماید تا كاربران بتوانند میزان تأخیر را محاسبه كنند و در زمان دقیق به محل كار خود برسند. این توانایی گوگل مپ، برای مردم دهلی، بنگلور، بمبئی، حیدرآباد، پونه، لكهنو، چنای، میسور، كویمباتور و سورات در دسترس خواهد بود.
گوگل در ماه های اخیر، قابلیت های گوناگونی به گوگل مپ هند اضافه كرده بود كه بعضی از آنها هم اكنون در دسترس هستند. از این توانایی ها می توان به گزارش وضعیت ترافیك و تصادفات و اخیراً برنامه سفر با موتور سیكلت های سه چرخه موسوم به "اتوریكشا"(Auto rickshaw) اشاره نمود. این به روزرسانی جدید، به كاربران امكان می دهد موقعیت كنونی خویش را به دوستان و اعضای خانواده هم اطلاع دهند.1398/03/15
22:21:00
5.0 / 5
4889
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , كاربر , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات